Jump to content

my bmw 535d


lexius

Recommended Posts

Ai putea sa faci totusi un efort sa scrii corect?

 

Nu e graba. Postezi ceva, verifici, cauti pe "goagal" cum se scrie corect, editezi ... incet incet va iesi ceva descifrabil. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

da dar peste zi am facut niste teste ca eu ii dadeam talpa si unu se tot uita si nu era gram de fum,,, noaptea vad nori intregi in urma mea

 

 

La orice masina noaptea cand dai talpa si ai in spate pe cineva cu farurile aprinse o sa se vada nori de fum.Cand apesi blana e logic ca iese ceva pe evacuare, numai ca daca nu este fum negru nu se vede, deaia noapte vezi fum ca bate lumina farurilor in el. Am observat si eu acest lucru la masina mea.

Link to comment
Share on other sites

bine faci.sa vezi raĂžoiala pe aici.....

 

dar mai baga ceva noutati/probleme sa fie zarva.

chiar uite ca am o problema, as vrea so ridic mai sus e prea joasa de fatza si tot agat la prostiile alea puse ca sa incetimesti,, ce este cel mai indicat cum as putea so ridic ca e prea jos

Link to comment
Share on other sites

da cu fata cand urci pe denivelare sau cand cobori?(vb serios)

depinde de viteza dar in general cand cobor,, am incercat sa pun roti pe 18 si freaca acolo la aripi la plasticurile alea,, eu zic cai din telescoape sau arcuri

Link to comment
Share on other sites

LMAO.gif n-are butoane la suspensie :))))) hahahahahaha

pai nu are,, am tot cautat dar nu am gasit,, la s clase aveam si o ridicam cum voiam eu si o lasam jos dar asta azi cand am sarit peste niste denivelari am crezut ca mia picat motoru jos

Link to comment
Share on other sites

belea S-klasse, nu ne arati si noua niste poze cu el :) ?

 

P.S. cred ca nu mai are cratime pentru ca le-a dat la schimb pe accentele folosite in franceza ;)

Edited by mik15
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.