Jump to content

Cine are de pe aici M3 e30? original


aleXpeed

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 11 months later...
Poate pui si niste poze, ca sa ne demonstrezi ............

Imediat pun pozele/.//////....

Aici puteti sa vedeti masina mea. Un 320is.

http://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=61132&page=6

 

Poate pui si niste poze, ca sa ne demonstrezi ............

[/quote

Aici puteti sa vedeti masina mea un 320is ca sa va demonstrez.

http://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=61132&page=6

Si mai multe despre ea.

Link to comment
Share on other sites

De unde stii tu VIN-ul masinii lui?

 

Dar pe tine ce te intereseaza VIN-urile masinilor de pe forum? Pe al meu il am ca nick, asa ca te-am scutit de intrebarea asta :blink:

Link to comment
Share on other sites

Asta am gasit si eu :blink:

 

De unde stii tu VIN-ul masinii lui?

 

Dar pe tine ce te intereseaza VIN-urile masinilor de pe forum? Pe al meu il am ca nick, asa ca te-am scutit de intrebarea asta :)

 

 

Pentru ca am auzit de la foarte multa lume ca M3-ul lui TXA este de fapt un 318.

 

De unde stii tu VIN-ul masinii lui?

Era vorba de a lui, a lui @pau!

 

Atunci e ok!

Dar nu ii era adresata intrebarea.

Link to comment
Share on other sites

Pai nu te intrebam pe tine ci pe TXA. :blink:

daca ai fost la tuning days masina s-a putut vedea acolo,vei mai auzi multe de aici in colo de mine,in scurt timp va avea motor de m5 turbo pe el,atunci ce masina va fi?daca vrei sa imi vezi vinul va trebui sa te faci gabor si sa incerci sa ma opresti ca sa iti dau actele la control,eu nu vreau sa demonstrez nimic nimanui dar la noi in tara exista foarte multa invidie,se vede ca nu te pricepi la m3 e30 ca te-ai fi plimbat pe langa ea si iti dadeai imediat seama dupa stalpii spate daca era facuta dupa plonjarea lunetei si mai sunt foarte multe elemente dupa care sa iti dai seama pana sa ajungi la vin,eu iti dau si vinul dar sigur te va baga in ceata ca masina mea a fost comandata de un tuner german si apoi el si-a personalizat-o....mai mult ca sigur ca daca iti voi scrie vinul acum vei gasi tu o explicatie si sigur te vor mai ajuta cativa binevoitori,cel mai indicat ar fi daca nu mai ai rabdare sa vii la mine la atelier sa vezi masina live si iti arat si actele....nu o sa iti para rau daca bati un drum pana in salajan ca ai ce vedea....numai bine si va rog sa nu continuam cu discutii inutile...din cauza discutiilor nici nu mi-am prezentat vreuna din masini pe site...numai bine...;

Link to comment
Share on other sites

Pai nu te intrebam pe tine ci pe TXA. :blink:

daca ai fost la tuning days masina s-a putut vedea acolo,vei mai auzi multe de aici in colo de mine,in scurt timp va avea motor de m5 turbo pe el,atunci ce masina va fi?daca vrei sa imi vezi vinul va trebui sa te faci gabor si sa incerci sa ma opresti ca sa iti dau actele la control,eu nu vreau sa demonstrez nimic nimanui dar la noi in tara exista foarte multa invidie,se vede ca nu te pricepi la m3 e30 ca te-ai fi plimbat pe langa ea si iti dadeai imediat seama dupa stalpii spate daca era facuta dupa plonjarea lunetei si mai sunt foarte multe elemente dupa care sa iti dai seama pana sa ajungi la vin,eu iti dau si vinul dar sigur te va baga in ceata ca masina mea a fost comandata de un tuner german si apoi el si-a personalizat-o....mai mult ca sigur ca daca iti voi scrie vinul acum vei gasi tu o explicatie si sigur te vor mai ajuta cativa binevoitori,cel mai indicat ar fi daca nu mai ai rabdare sa vii la mine la atelier sa vezi masina live si iti arat si actele....nu o sa iti para rau daca bati un drum pana in salajan ca ai ce vedea....numai bine si va rog sa nu continuam cu discutii inutile...din cauza discutiilor nici nu mi-am prezentat vreuna din masini pe site...numai bine...;

 

ce ar fi sa ne bagi in ceata ? astept cu nerabdare....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.