Jump to content

Ia piciorul de pe acceleratie!


Bgy666

Recommended Posts

Deci la nameti cat casa solutii elaborate si oameni inventivi ne lipsesc.

 

Eu propun pentru tari precum Romania urmand indemnul iubitului conducator(iarna nu-i ca vara) ca uzina BMW sa elaboreze in urma petitiilor de pe forum un kit special - plug de zapada.

 

Sa fie distribuit pentru toate modelele fara discriminare de varsta sau numarul dotarilor.

 

A .... si ce era mai important sa fie livrat gratis pe cheltuiala reprezentantelor.

 

Uite asa dupa ce se va realiza proiectul asta din partea BMW sa mai propuneam si alte upgrade-uri inclusiv daca s-ar putea niste proptele pentru creier sa putem sustine toate meretile noastre planuri de viitor si craciunul sa prinda toti posesorii de BMW indiferent de etnie, sex si orientari fericiti si impacati ca au o masina cum alta nu-i.

 

P.S. De cand cu zapada PID-uta mea sta in garaj asteapta plugul.

Link to comment
Share on other sites

Si eu care credeam ca doar "baba" mea da din cur :laugh:

 

 

Careva de pe aici?

 

http://www.digi24.ro...rtamentul_64979

 

Asta da ghinion :clover:

 

Deci la nameti cat casa solutii elaborate si oameni inventivi ne lipsesc.

 

Eu propun pentru tari precum Romania urmand indemnul iubitului conducator(iarna nu-i ca vara) ca uzina BMW sa elaboreze in urma petitiilor de pe forum un kit special - plug de zapada.

 

Sa fie distribuit pentru toate modelele fara discriminare de varsta sau numarul dotarilor.

 

A .... si ce era mai important sa fie livrat gratis pe cheltuiala reprezentantelor.

 

Uite asa dupa ce se va realiza proiectul asta din partea BMW sa mai propuneam si alte upgrade-uri inclusiv daca s-ar putea niste proptele pentru creier sa putem sustine toate meretile noastre planuri de viitor si craciunul sa prinda toti posesorii de BMW indiferent de etnie, sex si orientari fericiti si impacati ca au o masina cum alta nu-i.

 

P.S. De cand cu zapada PID-uta mea sta in garaj asteapta plugul.

 

Eu 2nd petitia.

Link to comment
Share on other sites

Ploua afara,..si m-am bagat si eu aici,..

 

Daca e vreo problema,..cer iertare,..

 

Nu imi poti cere iertare intrucat nu am puterea sa te iert, cu toate astea, nu vad sa fi gresit cu nimic. Cu ce crezi ca ai gresit ? :unsure:

 

Virgula inainte de puncte, este un soi de semnatura ?

Link to comment
Share on other sites

Adevarat titlul trebuia modificat dar in sensul ia piciorul de pe acceleratie si pune mana pe gramatica...

Nu va mai chinuiti sa puneti cratima... mai ales ca de cateva ori in topicul asta a fost pusa unde nu trebuia.ninja.png Sa no* pui se accepta ca si scris la repezeala, dar s-o pu-i* aiurea ?zorro.png

Referitor la apasarea acceleratiei... poate baietii in cauza au casco si cauta motiv s-o repare pe banii asiguratorului download.gif

Link to comment
Share on other sites

,,luati se scrie,, - atentie la gramatica

Daca nu te-ai fi grabit sa-i critici pe altii, ai fi vazut ca era vorba de o ironie legata de titlul original al topicului: "i-a piciorul de pe acceleratie". Ulterior titlul a fost corectat de un moderator.

 

Oricum, nu era cazul sa atragi altora atentia in legatura cu gramatica, cata vreme si tu ai niste abateri:

oferta valabila 350 lei ambele bari

O bara, doua bare. Nu doua bari!

 

pai despre relanti era vorba

Ce e aia relanti? Ai vrut cumva sa te referi la ralanti?

Edited by bimmer
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.