Jump to content

pareri despre


nwmkx

Recommended Posts

Intentionez sa cumpar masina respectiva intr-o luna si as vrea sa stiu la ce sa ma astept..nu am mai avut bmw pana acum ca am 21 de ani si am avut un audi a6 quattro care mi-a placut foarte mult in curbe si vreau sa stiu si eu cum e cu bmw in general , si cum vi se pare modelul respectiv de 170 de cai ... consum, specificatii, ce mai credeti voi , multumesc
Link to comment
Share on other sites

hai ma ...nu banii sunt importanti sunt decat 5 mii de euro , pe mine ma intereseaza masina , deveniti off-topic...prost am fost io ca v-am zis banii

186389[/snapback]

masina e deosebita! :blink:

sunt ceva useri pe aici cu modele asemanatoare, (poison, fake, karatemaster...)ce pot da detalii despre comportament, consum, costuri de intretinere...

Link to comment
Share on other sites

hai ma ...nu banii sunt importanti sunt decat 5 mii de euro , pe mine ma intereseaza masina , deveniti off-topic...prost am fost io ca v-am zis banii

186389[/snapback]

In gen e o masina superba, ft capabila, fiabila, rap de perf/consum/intretinere bun. Am spus in gen. Dar in cazul tau, avand in ved ca o iei la 5.000 poti sa te astepti sa mergi pe dn1 si sa ti se desrpinda o roata :).

Succes! :blink:

Link to comment
Share on other sites

lol.... se pare ca am facut cu adevarat o greseala...se poate sterge topicul meu ? mai fac unu , o sa incerc sa fiu mai clar : nu cat dau io pe masina ma intereseaza masina e cumparata de la o executare judecatoreasca , de aia e asa ieftina... wow cate detalii pentru ceva neimportant...
Link to comment
Share on other sites

lol....  se pare ca am facut cu adevarat o greseala...se poate sterge topicul meu ? mai fac unu , o sa incerc sa fiu mai clar : nu cat dau io pe masina ma intereseaza masina e cumparata de la o executare judecatoreasca , de aia e asa ieftina... wow cate detalii pentru ceva neimportant...

186438[/snapback]

nu se sterge, se va continua discutia ON TOPIC, :blink: adica strict cu referire la "pareri despre, 320 ci 2002 coupe", in general, nu in particular!

Link to comment
Share on other sites

 

 

asta`i link-u` cu specificatiile tehnice.consum urban 13-14%/15%iarna;extra 10% stil de condus sportiv(asta nu inseamna sa schimbi in 6000Rpm).design-u` exterior :blink:.nu poti compara tractiunea spate cu tractiunea integrala,sunt doua masini diferite.la 5k euro oricum conteaza mai putin toate aceste detalii :)

Link to comment
Share on other sites

Nu au facut facelift si la coupe decat mai tarziu, cu un scop: pare mai brutala...agresiva...sportiva..:)

Sa tii, insa ceva euroi deoparte pt cumparatul oglinzilor furate :blink: ...asta pare sa fie un "defect" cam greu de remediat al BMW-ului in Romania (2-3 seturi pe an nu cred ca e exagerare,daca ai drumuri prin Bucuresti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.