Jump to content

emblema club


Gully

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aici intervine bunul simt.

193570[/snapback]

Din ce am citit eu pana acum, bmw club nu exista inca, trebuie sa se stranga 40 de mebri care sa dea 50 euro, fara sa se stie clar pentru ce.

Pe mine ma intereseaza sa devin membru si sa platesc 50 euro, dar...ca si altii as vrea sa stiu pe ce.

 

Referitor la bunul simt...mi s-a parut din start urata atitudinea..."e pentru mebrii clubului si nu pentru mebrii forumului", adica ceva de genul...nu e pentru muritori...e pentru noi mebrii!!!

Link to comment
Share on other sites

1. Exista

2. Exista si aia 40 de membri

3. Exista si o explicatie pentru aia 50 de euro, dar n-ai vazut-o tu.

4. Atitudinea nu exista, ti se pare tie. Nu te opreste nimeni sa iti printezi emblema si sa ti-o lipesti pe masina, dar mi se pare imoral... iar daca privim problema personal, bunul meu simt m-ar opri sa incerc sa fac parte dintr-o comunitate care nu mi-a acordat (momentan) acest drept. Situatia ar fi identica cu cea in care se gasesc cei care isi pun sigla de ///M pe Dacie.

Link to comment
Share on other sites

irelevant.cel ce are numarul cel mai mare numar de embleme pe toate geamurile masinii,este adevaratul membru pasionat.din partea mea,puteti sa va puneti ce emblema doriti,nu va opreste nimeni.insa cei ce nu au capacitatea sa citeasca thread-rile dedicate si emit convingeri,nu au nici o scuza pentru existenta lor pe un forum unde cenzura/dictatura/hotia/etc sunt gazde.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Sticker de lipit pe masini pentru membrii (viitori) ai clubului. Pentru membrii forumului dupa cum s-a mentionat exista stickere deja care s-au impartit si se impart in continuare in stanga si in dreapta :)

Culorile din funal reprezinta cateva culori de BMW-uri intalnite mai frecvent: negru, albastru, rosu, argintiu.

189885[/snapback]

 

 

cyborg, imi poti spune niste dimensiuni pentru stickerele astea ? Eu am incercat sa fac unele, dar tipul care mi le-a facut a spus ca data fiind marimea mica a literelor si faptul ca nu sunt pline (cele de la Member), nu imi poate face un sticker (cu macheta) care sa reziste pe masina (se dezlipesc la prima spalare). De aceea, a trebuit sa le faca "pline", insa pentru ca nu sunt transparente, nu se p00pa cu culoarea masinii :blink: . As fi vrut unele unde doar literele raman lipite pe masina. Ai ceva dimensiuni la care te-ai gandit pentru stickerele asta ? Eu am scos doua mostre: una de 4/13 si una de 3/9.75.

post-1921-1173631977_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne obligati sa facem stickere cu timbru securizat pt. membrii :blink:

 

Exercitiul de design este excelent. Si va avea si aplicabilitate practica, dar nu inca. Mai asteptati.

 

@cyborg. Designul pt honda nu ni-l arati? :) Glumesc. :) Nice ride.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

eu mi-am pus stiker cu member de cateva luni ..... nu am stiut ca doar membrii bmw club pot folosii stikerul in creatia lui cyborg.

ce sa fac acum sa-l dau jos ? :twoup: pur si simplu mi-a placut foarte mult incat am dat comanda la o firma specializata si le-am pus.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.