Jump to content

F30 328i xDrive


FRE

Recommended Posts

FRE, obisnuieste-te cu masina asa, ca pana la primavara n-o s-o vezi prea mult curata. Eu in perioada asta doar la interior o mentin lacrima.

 

Puiule... masina ta e tot mai scurta?

Ieri nu m-am putut abtine si am spalat-o,era prea frumos afara,soare.......La interior si eu o tin mereu curata ( nu merg niciodata la spalatorie sa imi faca curat ) am un aspirator portabil cu acumulator Dyson DC34,destul de puternic,care isi fac treaba cu brio :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ce pot sa iti spun e ca la E46(compact) ca la el m-am interesat toti cu care am vorbit despre barile stabilizatoare mi le-au recomandat inaintea suspensiei sport(din pacate aia deja o luasem) am pe undeva si ceva calcule cum influenteaza comportamentul masinii (in cazul meu vroiam sa o duc ceva mai mult catre supravirare)

Pe net pe undeva sunt si niste comparatii le caut si le postez acum(parca pt E90 ce-i drept)

 

http://www.tirerack.com/suspension/tests/eibach_antisway_rd.jsp

 

E46 328i test

 

inca un link

 

http://www.intalnirea BMW-urilor.com/news/658823/-want-an-f30-that-handles-like-an-e46?-answer:-bmw-m-performance-parts/

 

priceless :popcorn:

 

cititi si comentariile inainte sa ma injurati :)

Edited by alex230ro
Link to comment
Share on other sites

Ieri m-am gandit sa merg sa ”vizitez” Promenada Mall si planul era sa merg la ora deschiderii ca o sa fie omor apoi.Zis si facut,ajung,intru in parcarea subterana si incerc sa gasesc un loc mai ” ferit ” sa stau linistit pe acolo.Descopar ca exista si locuri de parcare individuale si ma bucur ca nu poate parca nimeni langa mine.In poza se vede cum era situatia,insa cand m-am intors la masina am constatat ca o Alfa 159 era parcata lipit de mine ( probabil altfel nu avea loc in golul ramas :LMAO: Nu am mai stat sa fac poza ca deja m-am enervat.......
Link to comment
Share on other sites

Este optiunea fiecaruia, dar niciodata n-am putut sa inteleg de ce ai merge la mall in prima sau in urmatoarele zile dupa deschidere. Nu este evident inca ce se intampla acolo, ca e omorul dupa lume? Pe de alta parte ce poate fi asa deosebit, e un mall..mai sunt vreo 5 in Bucuresti.. Presupun ca si peste doua luni tot acolo il gasim, cand se mai linistesc apele.

 

Scuze de off-topic, dar daca ati deschis subiectul...

Edited by Schumi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Este optiunea fiecaruia, dar niciodata n-am putut sa inteleg de ce ai merge la mall in prima sau in urmatoarele zile dupa deschidere. Nu este evident inca ce se intampla acolo, ca e omorul dupa lume? Pe de alta parte ce poate fi asa deosebit, e un mall..mai sunt vreo 5 in Bucuresti.. Presupun ca si peste doua luni tot acolo il gasim, cand se mai linistesc apele.

 

Scuze de off-topic, dar daca ati deschis subiectul...

Eu am mers fiindca am auzit ca peste cateva luni o sa puna taxare la parcare,deja sunt montate aparatele si am zis ca e mai bine acum gratis decat apoi,cand trebuie sa platesc........ :LMAO: Lasand gluma la o parte,o sa fie destul de aglomerat si de acum incolo,eu am ajuns pe la 10.10 si am plecat la 11.30,deci nu se aglomerase inca,dar am parcat pe langa o intrare si le era oamenilor la indemana sa fie acolo mieji,indiferent ca nu era loc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.