Jump to content

F30 328i xDrive


FRE

Recommended Posts

Ce poze ti-a tras Acero...lipseste logo-ul de la cancan de pe ele :frantics:

Tinand cont ca am parcat langa " o vedeta " ( ma refer la E90-ul gri care a aparut in Auto Motor si Sport ) putea si Acero sa puna o sigla acolo :LMAO:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pai masina are 300 si ceva de cai si 640 sau 650 Nm.

Scuze Fredy ca ti-am poluat topicul.

Stai o clipa.....daca are powerbox-ul de la ACS,are in jur de 294 cai si 420nm ; poate mai are downpipe,evacuare cap coada schimbata,hai inca cativa cai castigati si cu asta,dar cutia nu tine 640-650 nm,asta daca e ZF8HP45 - maxim 450 nm. Deci cum e ?

Link to comment
Share on other sites

La sugestia lui Acero,am comandat un produs de intretinere piele,net superior celorlalte incercate pana acum,sunt foarte multumit de rezultat ( este adevarat ca pielea se prezinta ca si noua,chiar daca are peste doi ani de folosinta ). Am montat si scaunul juniorului,sa se obisnuiasca cu Recaro de mic :LMAO:
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Stai o clipa.....daca are powerbox-ul de la ACS,are in jur de 294 cai si 420nm ; poate mai are downpipe,evacuare cap coada schimbata,hai inca cativa cai castigati si cu asta,dar cutia nu tine 640-650 nm,asta daca e ZF8HP45 - maxim 450 nm. Deci cum e ?

Scuzele mele, masina este un F30 ACS3 de 365 cai. Motorul este de 3.0 nu de 2.0.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc mult Acero,noroc cu tine ca mai aduci topicul la viata :drinks:

 

Nice!

Multumesc ! Stand si uitandu-ma la poze,trag concluzia ca si masinile integral OEM,pot arata foarte bine :rolleyes:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.