Jump to content

F30 328i xDrive


FRE

Recommended Posts

Ai o medie cam de 20k km pe an (din aprilie 2013). Parca ai tras mai tare la inceput cu km. Bine ca urmaresc si eu starea motorului tau si nimic nasol pana acum....asta inseamna ca alegerea mea pt urmatoarea masina e tot mai aproape de final. Edited by Andrei_VUV
Link to comment
Share on other sites

Am mers ceva mai mult la inceput,insa in ultimul an m-am mai potolit,nu stiu de ce....... Sincer si eu sunt curios de cum va evolua starea acestui N20,din ce am vazut,pe facelift scot ( si ) alte motoare.Pe de alta parte,in State unde sunt raspandite,doar cateva au avut probleme ( grave ) ce au necesitat inlocuirea motorului,insa distributii,turbine,etc nu am prea vazut :LMAO:
Link to comment
Share on other sites

Atasez ceva poze cu un 328i despre care s-a mai discutat si pe pagina mea pe la inceput si care tot apare la vanzare periodic,in descriere fiind ” fara accident ”.Fac acest lucru pentru comunitatea noastra,in mod cert unul dintre noi care ar dori sa isi cumpere un 328i F30,cu siguranta arunca un ochi pe pagina mea intai,macar sa vada ce si cum.” Las pozele sa vorbeasca”,vorba samsarilor..........
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Buna treaba cu pozele alea am fost si eu intreresat de ea are interiorul rosu si este manuala

A fost la vanzare pe autovit tot anul trecut dar nu credeam ca a fost in halul ala de varza

Cerea vreo 25000 pe ea si avea putini km dar se vedea clar ca a fost revopsita toata

Link to comment
Share on other sites

Unde ai gĂŁsit FRE pozele ?:)

Autorul accidentului e aceeași persoana care o si vindea pe autovit ??

In nici un caz,masina a fost declarata dauna totala si vanduta epava,ce s-a intamplat mai tarziu......... Acum nu mai este pe autovit,insa era pe la inceputul anului :thumbsup:

 

Buna treaba cu pozele alea am fost si eu intreresat de ea are interiorul rosu si este manuala

A fost la vanzare pe autovit tot anul trecut dar nu credeam ca a fost in halul ala de varza

Cerea vreo 25000 pe ea si avea putini km dar se vedea clar ca a fost revopsita toata

As vorbi cu un moderator,sa deschid un topic in care sa adunam doar exemple ”negative” de pe piata,sa ramana pe prima pagina mereu,doar pozele fara comentarii si alte lucruri de genul,nu avem decat de castigat :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

La Zalau e un service care se ocupa strict de asa ceva. Acolo duc samsarii masinile. Baiatul de acolo e super priceput si face o gramada de masini scumpe care mai apoi apar pe autovit. De multe ori face si o masina din doua :) Edited by Andrei_VUV
Link to comment
Share on other sites

Treaba aia cu Zalau mi-au spus-o mai multi, inclusiv Cosmin mi-a zis ca a trecut pe acolo mai demult si avea o hala imensa plina cu masini de lux, S-uri , 7er, porsche etc

Cica are comenzi din toata tara, multe ajung in Buc,Cluj,Constanta s.a.m.d.

E plin autovitul de rasturnate de genul repuse pe picioare in Zalau.

Edited by Andrei_VUV
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Autoturisme de genul nu trebuie sa ajunga pe strazi cu atat mai putin la comunitatea noastra,care majoritatea suntem pasionati si facem sacrificii financiare sa le putem upgrada sau ingriji ca la carte.
Link to comment
Share on other sites

Am vĂŁzut si eu mașina mult timp la vânzare pe autovit, foarte bine ca ai postat FRE !!

Oare ala care a cumpĂŁrat mașina, ce o sa zicĂŁ când o sa afle pe ce epava a dat vreo 20 si ceva de mii...ca presupun ca de vândut a vandut'o samsarelul :)

Buna ideea cu topicul cu exemple "negative" 😬

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.