Jump to content

F30 328i xDrive


FRE

Recommended Posts

Dabia astept sa vad poze si cu masina mea la sf lunii.. :frantics:

Fre, nu ca ar fi aratat naspa masina inainte, dar cand o vezi cum arata dupa o "atentie" de la Alex parca iti vine sa o bagi intr-un garaj si sa o lasi acolo :shifty:

Chiar asta ii spuneam si eu lui Acero,parca imi parea rau ca plec si o umplu de praf pana acasa,insa asta este,e totusi un mijloc de locomotie :console:

 

Super look. Tinuta numai in sedinte SPA.

Dan,daca alti bani nu cere ( exceptand benzina ),macar sa o rasfat din cand in cand :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Alex,mi-am propus sa o tin macar 5-6 ani,timp in care v-a primi toata atentia mea,iar cand o fi de vanzare,mai mult ca sigur o sa ajunga la dealer buy back,imi este greu sa cred ca o va lua un pasionat care sa aprecieze cum am intretinut-o de-a lungul timpului si sa plateasca un pret corect.
Link to comment
Share on other sites

Alex,mi-am propus sa o tin macar 5-6 ani,timp in care v-a primi toata atentia mea,iar cand o fi de vanzare,mai mult ca sigur o sa ajunga la dealer buy back,imi este greu sa cred ca o va lua un pasionat care sa aprecieze cum am intretinut-o de-a lungul timpului si sa plateasca un pret corect.

la buy back iti vine sa le tragi un pumn in bot , e samsareala penala

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Stiu ce spuneti si aveti dreptate,insa la masina anterioara am primit cu 1000 euro mai putin decat pretul pietei,a fost convenabil pentru mine dar si pentru dealer ca a vandut-o in 2 saptamani :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Alex,mi-am propus sa o tin macar 5-6 ani,timp in care v-a primi toata atentia mea,iar cand o fi de vanzare,mai mult ca sigur o sa ajunga la dealer buy back,imi este greu sa cred ca o va lua un pasionat care sa aprecieze cum am intretinut-o de-a lungul timpului si sa plateasca un pret corect.

 

Daca il gasesc eu mai intai pe pasionatul cunoscator si apreciator sa imi cumpere mie masina, atunci tu poti sa stai linistit, e ca si cum ti-ai gasit omul deja :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Stiu ce spuneti si aveti dreptate,insa la masina anterioara am primit cu 1000 euro mai putin decat pretul pietei,a fost convenabil pentru mine dar si pentru dealer ca a vandut-o in 2 saptamani :rolleyes:

 

nu te inteleg. pune-o pe un site si lasa-ne sa licitam pe ea. Cum ar putea samsarii de la buyback sa o aprecieze mai mult ca noi ?:)

Link to comment
Share on other sites

Bebe mic... timp limitat, mai mult ca sigur asta e motivul.

Ha ha ha ! E si asta unul din motive,insa nu am mai facut nimic la masina,exceptand faptul ca am pus rotile de iarna si am schimbat filtrul de aer si cel de polen ( le schimb la 6 luni ).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.