Jump to content

F30 328i xDrive


FRE

Recommended Posts

Ai o masina superba efectiv FRE, negru e negru :D (doar noi stim cat induram cei cu masinile negre, dar cand o vezi asa parca uiti tot) !!!

Multumesc mult ! Cat despre negru,nici eu ( sau Myx ) nu puteam zice mai bine :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Multumesc mult ! Cat despre negru,nici eu ( sau Myx ) nu puteam zice mai bine :drinks:

:)) da da , negru e king , cand arata asa , uiti de toate , ma tot uit dupa F10 , nu ma atrag deloc argintiu, alb si alte culori , poate gri ca a lui Acero , dar negru si albastru favoritele mele . Azi am ceruit , scos ceva zgarieturi , aia e , sa ploua maine :thumbsup:

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

Placut impresionat de ... ?

Placut impresionat de pozitia la volan,puterea de 170 cai,modul in care este gandit habitaclul,plansa de bord,etc. Puteau totusi sa se joace mai frumos cu designul exterior :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Are si rezervor suplimentar,insa,a adus-o in tara cu platforma,pe roti e ceva mai dificil in sensul ca trebuie sa te tot opresti pe la benzinarii,rezervorul suplimentar fiind de aproximativ 9 litri daca am inteles eu bine :thumbsup:
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.