Jump to content

[VAND] BMW E60 525d MT


AliNOS

Recommended Posts

masina face banii. sunt clienti care sunt dispusi sa dea mai mult pe o masina ingrijita cu km putini. eu cand mi-am cumparat 745d-ul preturile variau de la 17 mii la 25 mii si am dat 25 mii pentru simplul fapt ca era ingrijita, km putini unic proprietar, nu am tinut-o mult ca imi displace diesel insa am dat-o dupa 2 luni la acelasi pret. degeaba ceri putin daca masina e cazan, un cunosctator stie diferenta intre o masina ieftina si neingrijita si scumpa si ingrijita.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma bag si eu putin in seama.

 

Cred ca stiu tehnica de 'negociere'. Incearca sa obtina 9000Eur inainte sa o vada apoi daca merge sa o vada mai vrea 1500 eur in jos ca doar mai gaseste el niste probleme :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Multi s-au obisnuit sa scada mii de euro la pret doar din telefon eventual sa fie cea mai ieftina masina de pe net cu carte service,vopsea originala,un singur proprietar si sa treaca si testul la reprezentanta dupa parerea mea genul asta de mascarici merita o masina sudata pe la jumate din 2 masini facute una date bine cu ruj si le dai galusca sa o inghita !
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nu, nu voi scade la fata locului, intrebati-l pe valentin cand i-am oferit 11.500 in 2011 pe masina etc., cat ofer aici atat dau si la fata locului.
Link to comment
Share on other sites

@bgcnet: Asa cum ti-am zis si pe PM, daca esti interesat cu adevarat, ai putea sa vii sa o vezi macar.

 

Despre pret, nu vreau sa mai comentez. Sunt insa curios cum ai determinat pretul pietei pentru un E60 cu km, dotarile si in stare asemanatoare cu al meu. Intreb pentru ca eu nu am gasit nici unul cat m-am uitat pe net inainte sa-l pun pe al meu la vanzare.

 

Sincer preferam sa-l dau aici dar daca nu se da saptamana viitoare o sa-l pun si pe autovit..

Link to comment
Share on other sites

arata bine masina , eu caut automat , e greu sa le gasesti pe toate , piata e cam varza oricum . Ma gandesc unde sa fac un compromis , dar parca as tine de cutie . Bafta la vanzare .
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Si daca vreau sa o vad pana la sfarsitul lunii si chiar sa o cumpar, nu are nimeni acces la acel garaj decat tu?
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ba da.. dar dupa cum am spus, este rezervata.

 

Eu sunt un om de cuvant asa ca voi astepta pana la finalul perioadei agreate cu posibilul cumparator si daca acesta se razgandeste o voi scoate din nou la vanzare. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.