Jump to content

Problema...


ReSp3cT

Recommended Posts

Roberte, ai dreptate. Suntem niste nenorociti insensibili si ne punem pe caterinca in loc sa ne bufneasca plansul cand citim ce citim... cum ar fi normal.

Ce sa-i faci, asa suntem noi, mai veseli decat media tristilor din Ro.

Nu-i vorba de dreptate, ca nu fac dreptate pentru nimeni, dar, omul intra cu un rost pe forum, nu? Sa afle ce ar putea fi, si... ? E luat peste picior imediat, saracu' nu mai stia ce sa-i faca, not fair :-) Hai sa sarim repede ca nu pune o cratima sau o virgula unde si cand nu trebe :poke: (-5 la post), ca sa ce? :w00t:

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ce sa zic, bafta !

 

Dai cerceii jos, acoperi tatuajele si orice iti pica, sa nu taci sau sa zici ca nu stii !

thx !! da..acum ma duc asa sa vad cum e ca oricum sunt bata.Dar in toamna imi pun casca de copiat sper sa tina :) altfel nu am nici o sansa de cand au pus astia camere....mama si toti prosti mei din clasa au luat cu 8 cand am terminat eu in 2007-2008....cand nai cap vai de picioare....

 

acuma la bac merge cu "intreaba publicul" sau "suna un prieten"? Banuiesc ca nu mai e ca pe vremea noastra...

singura metoda e cu casca de copiat de o bagi in ureche dupa o scoti cu magnetu dar e nasol imi e cam frica....sa nu ramana pe acolo sa ajung pe la spital...

Link to comment
Share on other sites

Avem aici colegi care locuiesc singuri, la bloc de lux, cu lift exterior, fara geam la bucatarie, pe sistem open plan sau american kitchen (adica hol intrare, bucatarie si living, toate gramada) si si-au luat pisica pentru a alunga plictiseala / singuratatea...

deci se poate.

Edited by Rares_CJ
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Avem aici colegi care locuiesc singuri, la bloc de lux, cu lift exterior, fara geam la bucatarie, pe sistem open plan sau american kitchen (adica hol intrare, bucatarie si living, toate la comun) si si-au luat pisica pentru a alunga plictiseala / singuratatea...

deci se poate.

da...dar una e viata de facultate.. colegi, caterinca si daca tot am timp dc sa nu o fac....decat sa pierd timpu a prost.

 

na,asta isi doreste omul de vrea la facultate...

 

 

http://youtu.be/Y70sQYWBPBE

kt esti tanar trb sa le faci pe toate :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.