Jump to content

Problema...


ReSp3cT

Recommended Posts

Gata distractia.

Noapte buna!

Eu ma retrag! Multumesc pentru portia de ras :thumbsup:

Si eu ...ca sa trezit alex cu chef de cearta omu e nervos auzi "ce plm" :)))

Apropo gasesti un raspuns frumos in poza care o pun pentru :-> "altfel la batranete ce o sa ne facem daca nu o sa avem o tentativa de "poza" zbarcita pe mana..."

 

noapte buna, bafta frati mei virtuali ! ;)

post-41780-0-14641200-1370472756_thumb.jpg

Edited by ReSp3cT
Link to comment
Share on other sites

nimic, Sly il muieste pe Maladema.

 

 

pai asta se cere singur,dupa cum stim

 

nici nu l am nominalizat,am zis ceva de o dacie rosie,da se pare ca omul a ramas cu sechele de la ultima pedofilare

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

am dat o tura a mers brici fara probleme...doar ambreajul e putin mai moale

 

 

 

respect , si fratili tau pateste lafel... dupa ce vin de la sala unde trag bratze si picioare mi se pate ca ambreaju e moale rau si parca si volanu nu se intareste la viteza...

Link to comment
Share on other sites

...Stresati de la munca ceva cumva ?:)

Daaa, suntem terminati.

Kristal lucreaza la un service face receptia masinilor se le ia si le duce la spalat si se plima si el o tura cu ele...

Pole e samsar de legume in piata Obor... terminat si el de-atata munca si soare si discutii cu toti taranii...

Io lucrez la Luxten, schimb becuri si spal semafoare. Am avantajul ca ma chiorasc pe geam la gajici cand ma ridica nea Costel cu macaraua...

Hitman... ba, in cazul astuia nu pot sa-ti spun cu ce se ocupa ca daca afli, trebuie sa te ucidem... inaintea lui...

 

Similea e sef la circ. E un circ care circula din oras in oras si se numeste Circus Comitetus...

Umbrella e ceva ceo la o corporatie de medicamente care face experiente pe oameni si pe copii de la orfelinate. Sa te feresti de el ca e pericolul cel mai mare.

 

Cred ca Krebs e sef la o Avicola pe centura pe undeva, e responsabil cu reproducerea de noi specii, cu puicutele...

 

Si daca mai vrei, iti mai spun si de altii...

 

Sa nu-l uitam pe VUV. El e seful galeriei lui petrolu, el le procura alora pungi in care se pipi suporterii si arunca cu ele in galeria adversa...

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Daaa, suntem terminati.

Kristal lucreaza la un service face receptia masinilor se le ia si le duce la spalat si se plima si el o tura cu ele...

Pole e samsar de legume in piata Obor... terminat si el de-atata munca si soare si discutii cu toti taranii...

Io lucrez la Luxten, schimb becuri si spal semafoare. Am avantajul ca ma chiorasc pe geam la gajici cand ma ridica nea Costel cu macaraua...

Hitman... ba, in cazul astuia nu pot sa-ti spun cu ce se ocupa ca daca afli, trebuie sa te ucidem... inaintea lui...

 

Similea e sef la circ. E un circ care circula din oras in oras si se numeste Circus Comitetus...

Umbrella e ceva ceo la o corporatie de medicamente care face experiente pe oameni si pe copii de la orfelinate. Sa te feresti de el ca e pericolul cel mai mare.

 

Cred ca Krebs e sef la o Avicola pe centura pe undeva, e responsabil cu reproducerea de noi specii, cu puicutele...

 

Si daca mai vrei, iti mai spun si de altii...

 

 

Sa nu-l uitam pe VUV. El e seful galeriei lui petrolu, el le procura alora pungi in care se pipi suporterii si arunca cu ele in galeria adversa...

 

 

:)))) si versatu lucreaza la nunti....calaret de mirse sa inteleg :)

 

pana la urma n-a inteles omu ce sa faca la masina =))

Noroc ca sa rezolvat singura problema :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.