Jump to content

Myx 5 BMW 520 dA


Myx

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu cred ca o sa tina prea mult vopseaua pe cromul ala,dar poti incerca. :thumbsup:

stare impecabila dupa 6 luni http://www.bmwclub.ro/forums/topic/116574-myx-4/page__view__findpost__p__1869184 vopsea bmw 668 si vopsitorie , cuptor . Mereu am facut asa si nu am avut nici cea mai mica problema :rolleyes: Si costa cu 300 ron mai putin decat grile performance si ..arata la fel :p

 

Se vede foarte bine chiar...

ce scor au,si de unde le-ai luat.. ma bate si pe mine gandul sa le schimb..

200 ron , de la un user care a avut cont pe forum . iti dau pm daca ai nevoie .

 

sa o stapanesti sanatos, la cata-i omu' esti va asortati :p

am mai primit replica asta :))))

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

"Cozorocul" gazduieste alt MYX acum.... foarte frumoasa, neaparat grilele negre 668 :drinks: (la fel am facut si eu, si spre surprinderea mea au 3 ani si inca rezista) :D

 

Culoarea asta 668 e o placere sa o privesti pe o zi innourata sau seara, este un negru impecabil, iti ia efectiv ochii! Daca e polishat merge privit si la soare :D

Edited by raul_bog
Link to comment
Share on other sites

Nu ar da. Ala din poza are pozitie fixa, nu se plimba sus jos dupa PRNDS :)

 

Parerea mea e ca iese mare kitsch.

 

La fel zic si eu... un mare kitsch. Lasa-l pe ala care e deja acolo. Schimbatorul de LCI pe preLCI arata ca nuca in perete.

Link to comment
Share on other sites

nu e ala o prioritate , tot ma uit dupa cic , cel mai bun pret gasit 750 E livrat acasa DHL . :popcorn:

 

Edit de fapt 850 , a fost o greseala de comunicare la UK :))) .

 

pe langa asta practic mai am nevoie de trimul central , trimul de la joystick si ...climatronicul model nou ?

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoasa masina si pare foarte intretinuta. La mai multi km si fara fara probleme. Asa cu curiozitate cat te-a dus ? Da-mi si mie PM cu user-ul de unde ai luat led-markerele ca prea arata bine :D

 

PS: Apropo de grile de ce nu le colantezi in loc sa le vopsesti ? Eu am facut la masina veche si urmeaza si la asta de acum sa fac la fel si nu am avut nici o problema si iesi si mult mai ieftin.

Edited by Fabolous
Link to comment
Share on other sites

mda dupa ce am vazut 100 de poze cu grile vopsite , performance etc am decis sa le pastrez cromate , din ce am vazut cele vopsite vin f bine la packet M , la cele normale nu arata atat de bine , plus ca are si crom la geamuri deci in momentul asta raman grile cromate . Masina e la detailing acum , abia astept sa o iau . :thumbsup:
Link to comment
Share on other sites

mda dupa ce am vazut 100 de poze cu grile vopsite , performance etc am decis sa le pastrez cromate , din ce am vazut cele vopsite vin f bine la packet M , la cele normale nu arata atat de bine , plus ca are si crom la geamuri deci in momentul asta raman grile cromate . Masina e la detailing acum , abia astept sa o iau . :thumbsup:

Asteptam pozele !!! :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

mda dupa ce am vazut 100 de poze cu grile vopsite , performance etc am decis sa le pastrez cromate , din ce am vazut cele vopsite vin f bine la packet M , la cele normale nu arata atat de bine , plus ca are si crom la geamuri deci in momentul asta raman grile cromate . Masina e la detailing acum , abia astept sa o iau . :thumbsup:

 

Le fac eu saptamana asta daca apuc , si o sa pun o poza sa vezi cum arata.. Si eu am crom la geamuri.. A mea are packet M, dar am vazut si fara si mie imi place..

Oricum, le duc la colantat, daca nu-mi place, il dau jos si raman grilele cromate..

Link to comment
Share on other sites

ai vopsit bara fata ?

da , avea o mica zona umflata sub far ,probabil o revopsire proasta in trecut , in rest era impecabila dar ma zgaria pe creieri problema si am pus si proiectoare noi pt ca ale ei aveau oglinda ruginita , am montat Hella :pirate:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.