Jump to content

Myx 5 BMW 520 dA


Myx

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu vreau sa ii stric topicul lui Myx, masina e super, toata lumea stie ca ai mare grija de masinile tale.

 

O sa fac un singur comentariu referitor la ELM sa nu va asteptati la ceva mai mult de o citire/resetare de erori stocate, nu face teste, citeste cativa senzori si cam atat.

Va recomand sa luati pe Wireless, merge mai bine si merge si cu iPhone, cea pe bluetooth nu merge pe iPhone.

Eu am avut si in 2 saptamani m-am plictisit imediat de el, oricum acum au scazut preturile, eu am luat de pe eBay, a venti in 3 saptamani, fara taxe vamale din Taiwan, va recomand vGate.

 

pentru interfata aia e obligatoriu jailbreak pe iphone?

 

Cauta mai intai aplicatii pentru iPhone, acum cateva luni erau doar cu plata si undeva la 20 - 40 euro. DashCommander era una dintre ele.

Nu iti trebuie Jailbreak dar trebuie interfata pe Wireless.

Edited by Mihai Andrei
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pt cei care aveti covorase originale cauciuc cam care e rezistenta in timp , pt ca am luat petex si evident ca dupa 3 luni la sofer a inceput sa se toceasca in dreptul pedalei de frana si le-am purtat vara cu incaltamine normala , ma gandesc ca daca incep cu ghete clar se va rupe de tot deci o calitate f slaba . La cele originale e aceeasi situatie ? pt ca vad ca se poate comanda doar setul de fata cele 2 presuri , sofer pasager . Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

Cred ca cel mai bine cumperi originale ( stiu,sunt de 3 ori mai scumpe decat Petex ) dar cred ca te tin macar 3 ani.

nu sunt chiar dublu , dar sigur merita banii pt ca la 150 ron setul petex si o uzura in 3 luni imi par bani aruncati . Eu prefer de cauciuc pt ca nu colecteaza praful in masina , le cureti si atat. La cele de mocheta daca nu le speli degeaba le aspiri . Sunt 250 ron cele pt fata

 

A dat la stiri in seara asta ca unu a sarit de la etaj fix pe un e60 in bucuresti. Chiar ma gandeam la masina ta, avea numarul blurat. Bine ca a ferit-o Doamne Doamne.

 

a si supravietuit martalogul . :frantics:

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

La Audi am covorasele originale de cauciuc ale masinii, au 6ani si uzura e aproape inexistenta.. :rolleyes:

imi comand originale ca m-am saturat de stifturile astea care nu tin nici un sezon , e cauciucul f moale , efectiv se topesc , cel de la pasager e intepat de tocuri deja :laugh: iar la sofer probabil ca se va rupe curand

Link to comment
Share on other sites

nu sunt chiar dublu , dar sigur merita banii pt ca la 150 ron setul petex si o uzura in 3 luni imi par bani aruncati . Eu prefer de cauciuc pt ca nu colecteaza praful in masina , le cureti si atat. La cele de mocheta daca nu le speli degeaba le aspiri . Sunt 250 ron cele pt fata

 

 

 

a si supravietuit martalogul . :frantics:

Pai costa 150 ron setul de 4 covorase Petex,deci daca faci calculul costa triplu,asa cum am zis eu.Pentru masina mea am platit 266 ron fata si 180 ron spate,totalul a fost 445 ron,ca acum tu vrei doar fata,este alta discutie <_<

Link to comment
Share on other sites

Pai costa 150 ron setul de 4 covorase Petex,deci daca faci calculul costa triplu,asa cum am zis eu.Pentru masina mea am platit 266 ron fata si 180 ron spate,totalul a fost 445 ron,ca acum tu vrei doar fata,este alta discutie <_<

da , la cele de pe fata ma refeream , in spate pastrez petex e ok . Mai stii daca au venit in set si aricii care intra in mocheta ? Sau i-ai comandat separat ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.