Jump to content

Am parasit clubul BMW!


Alexxx

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

NU MA CONTRAZUIC SINGUR!! SUNT FERICIT CA AM STILO! "PACAT" INSEAMNA PACAT CA NU MAI SUNT IN BMW CLUB MEMBRU DE DREPT!

maine revin cu pozeeeeeeee!!!!!!!

Ma duc sa o spal!

193597[/snapback]

 

aaaaaaaaa era sa uit!!!!!!! modifica bmw owner ......ure fiat owner now!!!!!

 

si un calduros rusinica din partea noastra :) ....vii tu iara inapoi la bmw iti dau 3 luni :blink:

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaa era sa uit!!!!!!! modifica bmw owner ......ure fiat  owner now!!!!!

 

si un calduros rusinica din partea noastra  :D  ....vii tu iara inapoi la bmw iti dau 3 luni  :)

193603[/snapback]

 

Hai Suparal tu ca vinde Stilosu si se da la PUNTO :) :D Asa sa vada ce mai zici atunci :D :) :)

 

Alexxx asteptam poze maine...sau astaseara daca ai timp....Sa o FACI "MUMOASA" Spalo...Aspiro...Stergeo..Lustruieste-o sa Moara loomea de Invidie :blink: :)

Edited by Alex4Tuning
Link to comment
Share on other sites

Hai Suparal tu ca vinde Stilosu si se da la PUNTO :)  :)

193615[/snapback]

 

nul supar ....ca ma bate !!!! treaba lui dc a considerat ca stilo ii vine manusa

il vom lasa sa se convinga singur dc a fost o trecere de bun augur au ba

 

mah da redcap si-o luat E90 ????

:blink:

Link to comment
Share on other sites

Cateva poze care nu se vad bine ca le-am facut seara cand am venit de la car wash!

post-1213-1171557688_thumb.jpgpost-1213-1171557711_thumb.jpgpost-1213-1171557733_thumb.jpg

193670[/snapback]

 

Sooper Masinutza....fata de bmw-ul ala Compact cred ca ia "TREMURAT STILOUL" Celui care la Desenat...(Scz pt. posesorii de Compact) Inca odata Sa o Stapanesti sanatos si fara Evenimente neplacute...E Impecabila masina...se vede ca a fost masina de Domnisoara sau Doamna....Imi place mult la ea ca e Galbena...Ii sta bine culoarea asta :blink: :) :)

Link to comment
Share on other sites

in principiu masina e frumoasa, ai grija sa nu o folosesti prea mult ca o sa-ti manance nervii

193738[/snapback]

vrei sa spui ca................?

 

Piele pe volan nu intra in full options? :blink:

193745[/snapback]

sunt standarde diferite. tu ai piele pe volan, dar nu ai senzori de nici un fel. :)

conceptii de fabricatie, daca vrei, diferite.

Link to comment
Share on other sites

ce coincidenta ciudata!!!!eu am luat BMW de la alexxx si inainte am avut o alfa,el acum si-a luat tot o italiana....

cu toata ca alfa era mai noua decat BMW,spun din proprie experienta

NU SE COMPARA!!!!!

bmw e altceva decat masinile italiene(fiat,alfa,lancia)

eu cred ca alexxx nu a facut o alegere buna!!!!

Link to comment
Share on other sites

ha ha ha

Hai sa fim carcotasi! Oricum am mai multe optiuni decat compactul tau e46!

193847[/snapback]

 

 

draga alexxx,masina lui tytus are pret de vanzare sh in preajma ddp-ului fiat-ului tau,asta ca sa nu mai zic ca pana acum o saptamana,compact-ul era o masina extrem de bine cotata pe forum-urile americane,etc spuneau anumiti cunoscatori.sa compari masina lui cu fiat-ul tau......si tot noi suntem carcotasi?! :blink:

Link to comment
Share on other sites

draga alexxx,masina lui tytus are pret de vanzare sh in preajma ddp-ului fiat-ului tau,asta ca sa nu mai zic ca pana acum o saptamana,compact-ul era o masina extrem de bine cotata pe forum-urile americane,etc spuneau anumiti cunoscatori.sa compari masina lui cu fiat-ul tau......si tot noi suntem carcotasi?! :)

193968[/snapback]

de fapt pana acum cateva sapt compactu pt @Alexxx era ce a mai tare mnasina :) si avand in vedere faptul ca masina lui Tytus are doar 60 000 de km ( sunt reali , il stiu pe @Tytus sii ii stiu masina , masina aia sta aproape numai in garaj + ca iarna nu circula :) )deci :blink: o avea mai multe optiuni.. dar nu are scaune Recaro jumate piele , jumate textil si multe alte chestii

 

Alexxx m-am convins ce fel de om esti :) cand aveai compact , compactu era ce a mai tare masina restu rable , acum fiatu e cel mai tare restu rable :)

 

L.E. masina are 47.000 de km :D

Link to comment
Share on other sites

cu toata ca alfa era mai noua decat BMW,spun din proprie experienta 

NU SE COMPARA!!!!!

bmw e altceva decat masinile italiene(fiat,alfa,lancia)

eu cred ca alexxx nu a facut o alegere buna!!!!

193931[/snapback]

eu am vazut masina, arata ca o masina noua, miroase ca o masina noua, are un sistem de sunet EXCEPTIONAL, tot felul de gadget-uri, pachet exterior sport sau racing, nu stiu exact denumirea, inele cromate, doua moduri de condus (oras-directie mai lejera si autostrada(?!)-directie mai "tare"), scaune sport, dublu climatronic cu tot felu de alte reglaje, oglinzi incalzite, geamuri electrice, un mic frigider, senzori peste senzori, revizii la zi, carte service la FIAT, nu are trapa, piele nicaieri, kit distributie schimbata la 19.000km, stergator pe luneta...etc

 

@vadim-braia: sistemul de valori este o chestie relativa. in cazul in care si exista... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.