Jump to content

Adobe photoshop - Virtual tuning


alex_maniacu_91

Recommended Posts

  • Replies 937
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

AndreiVN: am inteles.. masinile diesel nu exista in fata ta, albu e pe ambulante si taxi... mai zi.

 

Scuze , nu raspund celor cu masini dizäl & albe ... combinatia asta e prea de tot pentru mine <_<

 

Nu am ceva impotriva culorii albe la BMW ...dar sunt unele modele cum ar fi E39, E53 sau E65 care nu dau bine in alb deloc (parere personala) ... mai degraba arata bine un E46 sau un E92 ...

 

Cat despre dizäl ... mai bine lasa asa ca sa nu-mi dea iar concediu

 

"dizalurile" au avansat foarte mult odata cu tehnologia common rail....si motoare mai noi sunt si silentioase....motorul de pe masina mea e mult mai silentios decat multe pe benzina

Link to comment
Share on other sites

Multumesc, ma asteptam sa le faci mai mari un pic jantele... ca asa arata urat rau <_< Oricum mi-am facut o idee...

 

 

...pai eu le-am facut pentru drumurile din Romania :) ...uite alta poza cu ele mai mari..mai mari de atat nu am putut sa le fac:)

Link to comment
Share on other sites

Un virtual tuning pentru un E 46 Argintiu cu jantele de mai jos se poate? va multumesc aticipat :bashwall:

 

...gata am facut rost de model....rezultatul final :)

 

 

Iti multumesc foarte mult...chiar mi-am facut o idee :|

 

Un virtual tuning pentru un E 46 Argintiu cu jantele de mai jos se poate? va multumesc aticipat :unsure:

 

Jantele astea sunt frumoase doar in poze, le-am vazut pe E46, E60, Mustang etc, nu dau bine

 

Mda...parca nu mai dau asa bine pe masina...si chiar vreau sa-mi iau niste jante...acum nu mai am nici o idee <_<

Edited by PityWPN
Link to comment
Share on other sites

Va salut , imi face si mie cineva ceva modificari prin virtual tuning la 2 poze , model un e36 ,as vrea sa vad cum iar sta cu un set de jante care imi plac mie foarte mult (poza 3) , o modificare la caroserie sa fie mai joasa ca si cum ar fi cu suspensie sport, si o prelungire pt bara fata (poza 4)

 

Aveti aicia 2 poze cu masina si poze cu ce as vrea sa pun pe dansa.Multumesc anticipat.

 

p.s daca aveti si alte idei pt jante sunt binevenite .

 

 

 

Please somebody. :) <_<

Link to comment
Share on other sites

As vrea si eu sa vad cum ar da o pereche de CSL-uri pe masina mea.

 

Imi pare rau dar nu am nici o poza direct din lateralul masinii :)

 

 

Arata foarte bine modelul asta de jante pe masina ta...dar eu zic ca daca le iei pe astea cu dunga rosie ar fi bine sa-ti faci si ornamentele alea cromate tot negre..sa fie shadowline s-ar potrivi mai bine <_<

Edited by scorpion
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.