Jump to content

Achizitie BMW e46.Sfatuiti-ma


Andrei2013

Recommended Posts

Ce spirit de observatie legat de tricou aveti :)))).

 

 

Bai pulifricule,ai fost in Spania cand a fost accidentul ala feroviar si ti s`a deformat muianu` de la impact? Sau ai primit vreo copita in mufa de la vaca pe cand o mulgeai in copilarie? Pariu ca nici la cersit nu te`ar fi trimis ai tai ca nu puteai sa`ti muti mana de la oua in copilarie stand cu gandul doar la gainile pe care urmai sa le vizitezi noaptea cand adormeau toti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dupa nickul cu rezonanta de periferie milaneza si dupa incrancenarea cu care recomanzi Alfa, trotinelule m-as baga sa ghicesc pe unde ai fost la cules ciuperci:

 

3 incercari:

 

1. Sudul Italiei.

2. Nordul Italiei.

3. Italia.

 

 

P.s. Nu-mi sta in obicei sa rad de oameni, ca ar fi saraci si n-au decat o bluza, sau ceva de genul asta.......dar tu intreci orice limita a prostiei si mai esti si un taran nesimtit..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Facand o analiza pe text a pozelor si coroborand detaliile vestimentare aparute in marea lor majoritate, concluzia e una singura, trotinelo sugibelo candeste grav !

 

Sa nu neglijam si faptul ca noi suntem manelisti, dar, analizand aceleasi poze, conform pozitiei hoiturilor de pe ringul de dans de la aniversarea din cocioaba, ei sigur dansau pe Bach !

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

N-am mai ras de ceva vreme in halul asta. Ma apuc sa mai citesc o data topicul. Cred ca Andrei si-a bagat p*** in el de bemveu intre timp :)))))))))))

 

Facand o analiza pe text a pozelor si coroborand detaliile vestimentare aparute in marea lor majoritate, concluzia e una singura, trotinelo sugibelo candeste grav !

 

Sa nu neglijam si faptul ca noi suntem manelisti, dar, analizand aceleasi poze, conform pozitiei hoiturilor de pe ringul de dans de la aniversarea din cocioaba, ei sigur dansau pe Bach !

 

Dansau pe muzica trupei Candy :)))))))))

Link to comment
Share on other sites

nici nu stiu ce sa mai zic, i-ati dat mucu deja pe toate partile si sideways.

 

Aia cu poza pe tort de zici ca-i vesnica pomenire mi se pare extraordinara, e mama lor, n-am vazut asa ceva nicodata.

 

Poza cu Balantinu', pfff, priceles.. langa soba de fonta montata pe perete mov, omul in halat bleu de spital, "din partea mamei", tricoul de freddy kruger. E de Caragiale ce se intampla in casa aia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dupa nickul cu rezonanta de periferie milaneza si dupa incrancenarea cu care recomanzi Alfa, trotinelule m-as baga sa ghicesc pe unde ai fost la cules ciuperci:

 

3 incercari:

 

1. Sudul Italiei.

2. Nordul Italiei.

3. Italia.

 

 

P.s. Nu-mi sta in obicei sa rad de oameni, ca ar fi saraci si n-au decat o bluza, sau ceva de genul asta.......dar tu intreci orice limita a prostiei si mai esti si un taran nesimtit..

 

Dupa sticla de Balantan, sigur a lucrat in Danarmeanca.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

mai, si totusi, dupa cum zice maestru' Pole: parca nu are chiar farmecul necesar, ceva ii lipseste baiatului astuia.

 

poate pentru ca scrie atat de rar.

 

 

poate ca ii scrie altcineva; in definitiv privirea aia n-o castigi pe bancile scolii.

 

 

 

 

 

 

 

 

io va recunosc, nus cum dracu se face, dar tot alde AismenandGafi raman pentru mine ilpiugrandede"lheroi :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.