Jump to content

Monstruletu'


MuscleMike

Recommended Posts

Partea buna in toata chestia negativa e ca m-au facut sa caut iar prin Cluj si am gasit, unde de a,tfe, mi-am si facut bara spate dupa mica intamplare din vara si sunt extrem de multumit, sa nu mai zic ca is de aproape 3x mai "ieftini" decat cei din Bucuresti...ma bate gandul la o noua culoare...vedem, asteptam...
Link to comment
Share on other sites

Urmatorul pas ar fi intre retapitare (bord, fete usi etc...) sau NBT :) .

 

P.S. La retapitare m-i FOARTE frica si FOARTE groaza de desfacut absolut tot...m-i goraza de greierasi de mor incet...daca la evacuare am mers pe recomandare sau nu...aici nici nu ma gandesc sa merg daca nu am o indrumare de la voi...daca nu gasesc ceva 100% ok...nu ma bag.

Edited by MscleMike
Link to comment
Share on other sites

La o lucrare de genul, cred ca ar vrea recomandare de la cineva care si-a facut personal, nu doar poze. Am mai vazut si eu lucrari impecabile in poze, dar realitatea era cu totul alta.

 

Vorbeste cu DYC88 de pe forum, el si-a retapitat si a iesit ok din ce zicea. Poate va intalniti sa vezi ce si cum :thumbsup:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

La o lucrare de genul, cred ca ar vrea recomandare de la cineva care si-a facut personal, nu doar poze. Am mai vazut si eu lucrari impecabile in poze, dar realitatea era cu totul alta.

 

Vorbeste cu DYC88 de pe forum, el si-a retapitat si a iesit ok din ce zicea. Poate va intalniti sa vezi ce si cum :thumbsup:

Da,corect,dar isi facea o idee din poze si dupa cerea recomandarea cuiva care si-a facut acolo retapitarea.

In fine,nu-i cunosc pe baieti,habar n-am cine sunt,dar am vazut ca se ocupa doar cu retapitare interior,bord,etc.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc mult baieti...in principiu as fi vrut sa vb cu cineva care si-a facut. Aveam un coleg TEFF care stiu ca si-a facut full interior dar nu mai dau de el...eram curios. Mai sunt baietii de la Washteam din Galati, mai jos is niste poze cu lucrarile lor...impresionant.

 

 

Mike, desi gusturile nu se discuta, interiorul pus de tine mie nu imi place. Bordul imbracat in piele arata bine in pozele de mai sus (cel negru care are cusatura alba).

Combinatia de culori maro cu negru este ok dar prea multe cusaturi albe pentru mine si insertia de pe sezutul scaunului imi pare prea de masina de expozitie, de tuning. Dar poate sunt invechit eu.

Edited by kathalin
Link to comment
Share on other sites

Mike, desi gusturile nu se discuta, interiorul pus de tine mie nu imi place. Bordul imbracat in piele arata bine in pozele de mai sus (cel negru care are cusatura alba).

Combinatia de culori maro cu negru este ok dar prea multe cusaturi albe pentru mine si insertia de pe sezutul scaunului imi pare prea de masina de expozitie, de tuning. Dar poate sunt invechit eu.

 

 

Daaa...e frumos si interiorul de la Kahn...la celalat mi-a placut combinatia de culori, dupa ce m-am uitat mai mult la el... :)

 

 

Mike, vad ca masina lui Teff apare in linkul pus de RZV

 

 

Nu am observat...as aprecia cei care au dat minusuri la Rzv sa-mi spuna daca stiu ceva ce nu stim...si un PM e apreciat... Thq...

 

 

Multumesc

Edited by MscleMike
Link to comment
Share on other sites

https://www.farcebook.com/marian.mbaudiophile/photos?ref=br_tf

Marian Gadau il cheama. Am vazut multe lucrari de super calitate din partea lui, dar si pretul e pe masura. Sari de pretul unui NBT mai mult ca sigur..

 

E bine ca mi-am luat minusuri..

https://www.farcebook.com/photo.php?fbid=733669380017399&set=a.275009802550028.91846.100001230302180&type=3&theater

https://www.farcebook.com/photo.php?fbid=733669380017399&set=a.275009802550028.91846.100001230302180&type=3&theater

Aici e poza cu interiorul lui Teff, baiatul lucreaza foarte bine. Vezi bordul de Aston Martin si restul facute de el.

 

Si Maff e ok, am vazut un interior facut de ei la un A6 si mi-a placut mult. Pretul pentru scaune, bancheta si fete de usi: 3000e.

Edited by B-490-RZV
  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sper sa iasa exact ceea ce iti doresti desi sincer iti zic, eu unul nu as lasa neam masina pe mana altuia sa se apuce sa imi desfaca interiorul si toate cele. Eu la masina mea cand a trebuit sa dau jos torpedoul tot nu mi-a convenit ca se umbla acolo desi e o operatiune banala. Acum nah... fiecare cu piticii lui.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.