Jump to content

Monstruletu'


MuscleMike

Recommended Posts

Fre..nu la asta m-am referit.si eu am schimbat multe la.masina...nu de atatia bani...eu ma refer la.faptul ca nu a profitat de ele mai deloc....ca investitia clar nu o mai scoti

Eu zic ca a profitat,omul face km,nu ca noi le plimbam prin oras de la A la B :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Thq guys...se aude frumos tare cand retrogradeza...in acceleratii cei 20cai in plus nu ma ajuta f mult... am postat acolo si un filmulet cu accelerare...castigat aproape 1 sec la 200 dar la 250 km/hscade undeva la 0,2-0.3 sec...overall am castigat un sound super....
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Suntem departe.....macar daca drumurile existente ar fi semnalizate corespunzator (indicatoare de semnalizare curbe, etc...).

 

La noi se sta cu radarul la panda, ascunsi dupa curbe sau postati in locuri greu vizibile.

 

Si eu am luat acum cateva zile 2 amenzi in aceeasi zi. Una era de permis dar ne-am inteles pana la urma. Ambele le-am luat ca nu imi functiona statia radio, asa cu statie on sunt protejat.

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Scumpe al naibii amenzile in Olanda ! Si ce nasolie sa nu te lase sa pleci daca nu platesti pe loc. Doar in Ungaria am mai patit asa ceva.

Si care e nasolia ? Ca depasesti limita de viteza in mod constient sau ca esti prins si stai si cotizezi la altii ca la tine in tara esti obisnuit sa nu platesti amenzile si sa ti se rupa de regulile de circulatie ?

Sa spuneti saru`mana ca nu aveti amenzi de circulatie de prin Suedia, si nici nu doresc la nimeni sa o pateasca prin zona aia.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

hopaaaa, trebuia sa apara si "parintele" cicalitor :)))))

Am locuit la Brussels peste un an si jumate, iar de batut Europa in lung si lat de voie si de nevoie sunt satul ca sa ma mai plang de amenzi.

Dupa doua amenzi prin Olanda de la 100 la 106km/h (daca depasesti cu 4km/h incepe amenda, asta este eroarea acceptata a radarelor la ei.. plus/minus 4) m-am calmat... sa vezi ce frumos este in Elvetia comparativ cu Austria la cuantumul amenzilor... o adevarata "placere" sa te grabesti prin tara aia, Olanda e pistol cu apa.

Ma rog, asta e parerea mea despre amenzi. Drumuri cat mai placute la toti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da-i un telefon sa vezi ce spune de mașina :))) Ma si miram sa fie așa ieftinĂŁ dupa tot ce ai fĂŁcut la ea .. Dar cum sa pui anunț cu o mașina care nu ĂŽți aparține .. In locul tĂŁu sesizam organele abilitate poate ii da vreo amenda ceva .. MĂŁcar dacĂŁ punea anunțul si ștergea nr de ĂŽnmatriculare .. Dar așa cine vede anunțul si nu stie mașina poate sa jure ca e real
Link to comment
Share on other sites

Da-i un telefon sa vezi ce spune de mașina :))) Ma si miram sa fie așa ieftinĂŁ dupa tot ce ai fĂŁcut la ea .. Dar cum sa pui anunț cu o mașina care nu ĂŽți aparține .. In locul tĂŁu sesizam organele abilitate poate ii da vreo amenda ceva .. MĂŁcar dacĂŁ punea anunțul si ștergea nr de ĂŽnmatriculare .. Dar așa cine vede anunțul si nu stie mașina poate sa jure ca e real

 

Nu are telefon...am scris un email celor de la OLX si luni le voi da un telefon...

 

Superba masina...

 

Thq ... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.