Jump to content

E60 525d 2006


Alex525d

Recommended Posts

Sunt mai multi factori care te ajuta sa obtii viteza maxima. Acolo ai nevoie de tot potentialul ce-l are masina.

Chiar si un filtru partial infundat te va impiedica sa ajungi la performantele maxime. Nu mai spun de senzori care pot fi defecti/decalibrati doar pe o anumita plaja de functionare, iar la test toate bune si frumoase.

Link to comment
Share on other sites

Eu merg de fel foarte incet ... nu sunt pasionat de senzatii tari :)

 

@Bala daca tu imi spui ca nu ai incercat sa vezi ce iti poate masina, macar din curiozitate, permite mi sa nu te cred ! :)

 

Nu, nu spun :blush:

 

Era doar ca sa nu ne laudam cu momente dinastea "de ratacire".

 

Spor :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Hai mai baieti, ce dracu'...

 

Trebuie sa fie dementiala centura aia, daca la 260 km/h se merge pe cruise.

 

Am si eu una asa, putin tremurata de la drumurile proaste

 

http://i1208.photobucket.com/albums/cc377/Gabi_S1/DSC01654_zps237bc092.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Deja dai in penibil,masina aia nu merge cu 260 km/h niciodata,uita-te si tu pe datele constructive si apoi arunca poze de genul.Sunt aici o gramada cu 525d si tu ii contrazici pe toti ( poate te ajuta tuningul de 300 euro facut prin nu stiu ce parcare ) Nu vreau sa fiu rautacios,dar nu ma pot abtine cand vad ca tot insisti.
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Fre daca esti asa croit pe cearta, poti sa incerci cu membrii familiei tale asta.

Cum fiecare lucru am incercat sa il elucidez si am facut o pana la capat, asa am facut si acum. Nu te simti ok in prezenta penibililor incearca sa nu te mai bagi in discutii aiurea si traieste ti viata.

 

Am zis scaune de seria 7 ... e un termen folosit gresit pe care ulterior l am inteles.

Am zis 2006 dupa care in urma verificarilor am scris data corecta.

Am pus o poza care nu era a mea si am scris imediat.

Per total nu incerc sa fiu cine nu sunt si am demonstrat asta.

 

Prin urmare penibil esti tu in felul in care vorbesti. Te as ruga sa te abtii de la comentarii. Multumesc anticipat !

 

Daca asa se procedeaza pe aici o sa imi sterg urmele ... credeam ca sunteti un grup de oameni uniti prin pasiune.

  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Mda, cam greu de crezut, mai ales cu poza aia decupata asa aproape.

(oare ca sa nu se vada ceilalti martori?)

 

Alex, da-ne peste bot si pune un filmulet incare apari tu si masina ta la viteza maxima.

Sau macar o poza. Nu e asa greu si inlaturam orice dubiu.

Edited by Adrian 80
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mda, cam greu de crezut, mai ales cu poza aia decupata asa aproape.

(oare ca sa nu se vada ceilalti martori?)

 

Alex, da-ne peste bot si pune un filmulet incare apari tu si masina ta la viteza maxima.

Sau macar o poza. Nu e asa greu si inlaturam orice dubiu.

 

Da, un filmulet pe la ceva televiziune, sau chiar aici, la rubrica "Ziua si accidentul grav"!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Se vede clar ca-i test de bord, se vede ca-s aprinse mai multe becuri + tempomat, care nu cred ca il pui la 250-260km/h pe centura unde zicea el ca a fost....Si poza in sine ii ciudata, doar la vitezometru, ai bagat tel prin volan sa faci poza la viteza aia? sau peste volan?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.