Jump to content

Vand 335i e92


ruslanrus

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Salut !

 

Poti sa pui niste poze mai recente cu masina ?

 

Multumesc !

 

salut.

nu cred ca te.ar ajuta cu ceva, pt ca ar fi identice :)

deoarece de la momentul in care au fost facute pozele si pana azi,masina a stat numai in garaj.

doar daca vrei poze la ceva anume, ....

edit: daca te uiti atent,pozele sunt facute chiar in fata garajului, se observa si portile deschise.

am scos.o doar pt poze, apoi am bagat.o in garaj inapoi.

Edited by ruslanrus
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Dupa 3 ani de stat cam trebuie schimbate chestii la ea, nu crezi? :) Nu-s samsar, nu castig de pe urma vanzarii ei, ci doar am realizat ca nu e ce am eu nevoie momentan si de asta am pus-o la vanzare. Nu o dau ca e stricat ceva la ea, cine e interesat ma suna, vine sa o vada si discutam ce are si ce nu are. Oricum nu ma grabesc sa o dau, vreau sa ma bucur de ea cat de mult se poate :D
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Masina are probleme cu proprietarul :rolleyes:

E un topic vechi, al fostului proprietar (nici macar, intermediar) si nu am de gand sa continui discutia. Cine e interesat ma abordeaza pe una din metodele de contact din anunt si discutam pretul cat vreti voi :D

Link to comment
Share on other sites

nu inteleg nimik din topicu asta

 

si pe mine m-a interesat masina aia da nu inteleg nimik,a cui e masina acum?

 

cu cine tra sa iau legatura daca sunt interesat?ce probleme sunt cu proprietarul si ce pret are masina acum?

  • Like 1
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.