Jump to content

In memoria lui Paul Walker


Dan Dan

Recommended Posts

Dar sa fii pasager, esti nevinovat, ce sa mai! Mori degeaba.

 

pai este relativa asta cu esti passager esti nevinovat :) si aici sunt cu myx, eu nu merg cu altii in masina, mi-am dat seama ca nu ma tine inima (si vorbesc aici de mers prin Bucuresti) caci in afara nici nu se pune problema.

 

ca pasager poti atrage atentia soferului , chiar te poti da jos :) nu sa razi sau sa faci glume la diverse faze,aia e sunt un ciudat.

Edited by Krebs
Link to comment
Share on other sites

pai este relativa asta cu esti passager esti nevinovat :) si aici sunt cu myx, eu nu merg cu altii in masina, mi-am dat seama ca nu ma tine inima (si vorbesc aici de mers prin Bucuresti) caci in afara nici nu se pune problema.

 

ca pasager poti atrage atentia soferului , chiar te poti da jos :) nu sa razi sau sa faci glume la diverse faze,aia e sunt un ciudat.

 

De acord, dar doar in parte. In fond nu e responsabilitatea pasagerului preventia accidentelor, ci a soferului. Acum daca sunt la volan si vreun pasager cretin zbiara "da-i, da-i, calc-o!" nu e obligatoriu sa ma pun la mintea lui si sa ma conformez.

O alta chestie e ca am vazutun clip in care se demonstra ca numarul de inmatriculare de la masina in care s-a urcat P.W. nu corespunde cu ala de la accident. Era o filmare de la o spalatorie sau ceva de genul, de pe camera de supraveghere. Voi ce ziceti, se poate sa fie doar o coincidenta?

Link to comment
Share on other sites

Titi Aur are o vorba, nu viteza ucide, ci oprirea brusca :)

 

imi permit sa nu fiu de acord cu aceste spuse ale lui titi aur, si probabil multi alti sunt de acord cu mine, intodeauna viteza ucide , de cativa ani traiesc intr-o tara unde puterea motoarelor(0,50 lei/1 litru de benzina) si cretinismul face legea pe autostrazi si nu numai, am vazut accidente cum rar mi-a fost dat sa vad, iti taie pur si simplu cheful de a mai apasa pedala cand vezi asa ceva, majoritate sau intamplat din cauza vitezei, am colegi mai tineri fascinati de puterea motoarelor, nu de putine ori i-am oprit din a apasa pedala, am venit sa castig un ban aici, sa ma pot bucura ulterior de el, nu sa imi las oasele prin desert

 

pacat de paul walker si de cel de la volan, asta ne arata ca nu intodeauna daca ai un supercar esti si cel mai tare sofer, cel mai tare e intotdeauna cel care ajunge la destinatie intreg/nevatamat si cu masina intreaga

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lukas 320d vorbeºte de o provocare, tu de o coincidenÞã, iar Andrei Vuv a stat toatã ziua intr-o parcare, deºi in Bucureºti s-a mers in coloanã.

 

Inclin sĂŁ cred ca e o conspiraĂžie a userilor foarte inteligenĂži pe care-i are forumul acesta, pe care-l urmĂŁresc cu plĂŁcere.

 

cocoana,ne lasi..?

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ba chiar asa e. Bine. Nu neaparat de nelson ci de problemele reale pe care le are Romania si astora le arde de coloane pt un actor american.lol. nu ies aia pt rosia montana sau pt gazele de sist dar ies pt ala. Lol x2.

Imbecilitatea romaneasca in forma pura.

Au tras si focuri de onoare de 1 dec pt el in bucurești? Asa am auzit

Edited by cefi
  • Like 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cu bai te adresezi la tine in familie. Nu pierd vremea sa te descriu, o faci singur cu fiecare postare.

 

Dar tu, un nimeni, cine te crezi sa îmi interzici mie sa îmi spun parerea pe un forum public?

Edited by cefi
  • Like 4
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ce traseista mica, pastreaza print screen-uri de pe forum. Get a life, cum zic.

 

Foarte urat!

Ce prostuta esti. Cuvintele bolduite cu galben arata ca am dat un search cu "forum privat".

Si peste doua saptamani o sa trec pe la service premium sa vad si eu mutra la un fraier care-si permite sa ma faca "traseista". Nu e o amenintare, e doar o promisiune. :)

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.