Jump to content

In memoria lui Paul Walker


Dan Dan

Recommended Posts

cine a spus ca trebuie sa-ti adaptezi viteza la conditiile de drum sunt sigur ca nu il cunostea pe titi aur :)

 

Titi Aur in prezent are o scoala ce se ocupa de condusul preventiv si iesirea din diverse situatii ce privesc condusul preventiv ,acidentele, replica ta nu e potrivita, zic.

Edited by Krebs
Link to comment
Share on other sites

Nu e nevoie, pentru ca nu o sa fug. Imi explici frumos de ce nu ma servesti, eu o sa fac un feedback pe topicul tau si cam atat. Nu mai fi paranoic.

Si esti avocatul cuiva? De ce te bagi in chestiuni care nu te privesc si ce te intereseaza cui dau eu reply?

 

Pentru ca nu faci chestiile astea in privat.

 

Daca vrei, sigur intra ei in legatura cu tine daca ai ceva sa le comunici personal.

 

Dar tu preferi sa poluezi topicul cu niste chestii care nu ne privesc si nu ne intereseaza pe noi.

 

Chiar crezi ca mai conteaza? Cui ii pasa de cine are dreptate dintre voi?

Edited by Service Premium
Link to comment
Share on other sites

Pentru ca nu faci chestiile astea in privat.

 

Daca vrei, sigur intra ei in legatura cu tine daca ai ceva sa le comunici personal.

 

Dar tu preferi sa poluezi topicul cu niste chestii care nu ne privesc si nu ne intereseaza pe noi.

 

Chiar crezi ca mai conteaza? Cui ii pasa de cine are dreptate dintre voi?

Extraordinar! De unde am inceput si unde s-a ajuns. Vroiam doar sa stiu daca forumul este public sau privat. Atat.

Nu am jignit pe nimeni, nu vreau sa transmit nimic, ce a fost, a fost, johnny walker keep walking. Dar tu ai un stil de scoti omul din pepeni si dezgropi mortii.

Link to comment
Share on other sites

Extraordinar! De unde am inceput si unde s-a ajuns. Vroiam doar sa stiu daca forumul este public sau privat. Atat.

Nu am jignit pe nimeni, nu vreau sa transmit nimic, ce a fost, a fost, johnny walker keep walking. Dar tu ai un stil de scoti omul din pepeni si dezgropi mortii.

Pai faceai flame cu postul ala.

 

Pai atunci de ce ai folosit tocmai acel post? De ce nu participi la discutii ca un user normal? Cum e un scandal care-i implica pe ei, hop si tu.

Edited by Service Premium
Link to comment
Share on other sites

pacat. s-a dus totusi cam devreme .

 

seria Fast and Furios n-o sa mai fie niciodata la fel.

 

 

R. I. P. :bye: :bye: :bye:

 

Pacat, intr-adevar ca s-a dus, mai ales asa tanar si intr-un mod asa tragic, dar e o vorba din batrani care spune ca nimeni nu e de neinlocuit. In plus, nu cred ca nu se gaseste unul la Hollywood cu la fel de mult talent la categoria asta de filme. Vin Diesel inca traieste si cred ca face fata la continuarea seriei si fara Paul W.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

pune tu topic man . Nici eu nu cred ca merita un topic dar e un forum auto. persoana intr-un accident. toti avem de invatat aici. Poate in viitor scapa 3 de pw forum ca au fost mai precauti si a fost mediatizat . Ca nelson mandela nu vom fi nici unul dar soferi si pasageri suntem zi de zi. Terminati cu mintea asta obtuza .....
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

E si o chestie foarte simpla care ar trebui sa fie la mintea cocosului.

 

Cu unul ca Paul Walker care a fost actor te poti identifica pentru ca l-ai vazut in situatii de viata prin filme. Parea un om normal chiar daca era actor, nu era vreo somitate si a murit asa cum poate oricine sa moara.

 

Cu Nelson Mandela e cam greu sa te identifici din multe motive chiar daca importanta lui pentru omenire a fost mult mai mare.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

da pai sa faca un topic sa planga pe mandela eu l-as trimite totusi pe softpedia. Suferinte filozofice cu ce e important in viata gaseste acolo garla . Era retardul ala pe youtube cu 250. si vorbea de spaga la permis taran barat. ala merita un topic....
Link to comment
Share on other sites

da pai sa faca un topic sa planga pe mandela eu l-as trimite totusi pe softpedia. Suferinte filozofice cu ce e important in viata gaseste acolo garla . Era retardul ala pe youtube cu 250. si vorbea de spaga la permis taran barat. ala merita un topic....

 

Ce atentie sa merite ala Myx? Eu l`as scuipa in ochi pe el,pe taranul coclit de filma si pe parintii aluia pentru ca au dat viata unui specimen slinos

Link to comment
Share on other sites

Mandela avea aproape 100 de ani dreacu,cat sa mai traiasca si ala? A murit firesc,pe cale naturala,nu a murit ars de viu intr-un mormant de fier..

 

Si daca mori ca sobolanul intr-o masina care circula cu viteza ilegala in localitate esti vreu erou?

 

Racerul inafara de sa bage niste (noi) figuri in cap unor pustani cu 316i E36 cu toba si filtru de aer sport nu prea vad ce a facut. Si a fost si platit pentru asta, nu a facut nu stiu ce gest nobil...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.