Jump to content

In memoria lui Paul Walker


Dan Dan

Recommended Posts

Si daca mori ca sobolanul intr-o masina care circula cu viteza ilegala in localitate esti vreu erou?

 

Racerul inafara de sa bage niste (noi) figuri in cap unor pustani cu 316i E36 cu toba si filtru de aer sport nu prea vad ce a facut. Si a fost si platit pentru asta, nu a facut nu stiu ce gest nobil...

 

Bala,aici nu e vorba de care e erou sau nu.. E vorba ca el a murit ca pasager,fara vreo vina. Sunt sigur ca si tie ti-au placut filmele in care a jucat si ca ti-a dat si tie o oarecare satisfactie.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bala,aici nu e vorba de care e erou sau nu.. E vorba ca el a murit ca pasager,fara vreo vina. Sunt sigur ca si tie ti-au placut filmele in care a jucat si ca ti-a dat si tie o oarecare satisfactie.

 

Am vazut unul (cred) si a fost OK.

 

Insa mi se pare sinistru ca in Romania unde unii mor de foame, unde te jefuieste statul dar nu iti ofera nimic in schimb si cu un viitor gri, sa faci marsuri pentru asta desi pentru tine insuti nu faci nimic.

 

N-am nicio problema cu topicul. Unii sunt fani si e cat se poate de normal.

 

Insa marsurile si adunarile in memoria lui...

Link to comment
Share on other sites

Insa marsurile si adunarile in memoria lui...

 

Legat de marsuri si alte manifestari sunt de acord cu tine. Cauciucuri arse, cerculete si alte "artificii" sunt rezumatul lui Paul Walker scris de un om incult condus de aparente.

 

Avem si in Cluj destui, detalii aici.

Edited by jeezy
Link to comment
Share on other sites

Voi astia care aveti loc de munca, responsabilitati si griji pe cap nu-i intelegeti deloc pe astia cu marsul.

 

Aia credeti ca s-au dus sa faca un mars pentru Paul Walker? Pun pariu ca multi dintre ei nici nu stiau ca asa il cheama inainte sa moara.

 

Aia s-au dus acolo ca sa faca parte dintr-un grup, pentru a pierde putin vremea, pentru a o arde prin oras.

 

Exact ca aia care isi puneau semnaturi cu Micutzu, acel gras care a murit pe Plevnei in timp ce se tragea ilegal cu o alta masina fara sa aiba placute pe masina.

Semnaturi gen: "Strada e ca sa mergi pe ea, nu ca sa faci curse - Micutzu"

 

Sau isi puneau pe masina sticker cu forma lui Micutzu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Subscriu la cele spuse de Ciupa. Asta cu marsul e ceva total pe langa,e un motiv gasit de astia sa iasa pentru a se da mari cu pisicile si opel corsa cum am vazut in unele filmari. Deci trebuie sa existe un motiv catusi de mic pentru ca unii cocalari sa iasa la inaintare sa se expuna.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.