Jump to content

My New Shit 320D LCI


ReSp3cT

Recommended Posts

eu glumeam, stai linistit, mai bine cumperi masina full din prima daca ai bani, bineinteles decat sa ii faci tu retrofituri...te duce mult mai mult...bafta ;)

da...treaba e ca nici pe a mea nu vreau so vand pentru ca nu are nici o problema si daca nu am bani de ajuns pentru ce vreau pierd si masina mea si cine stie ce oi lua dupa. Asa daca e sa ma inteleg cu omu cum vreau eu e ok sunt sigur ca iau masina buna.Daca nu o pastrez pe asta si sunt super multumit !

  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nu-ti mai place 3ul sau care e problema?

Sau te-ai plictisit asa repede de ea?

de placut imi place dar e mai frumos e60`u...mai ales cu pachet.

Tot stau pe ganduri nu stiu ce sa fac, mai astept pana luni... daca nu incep sa il aranjez pe asta ca tot iam luat jante.

Link to comment
Share on other sites

tu cat ai zice ca merita diferenta ?

Km sunt 100% reali il stiu pe om el o tine numai in garaj super curata mereu.. cand ploua merge cu masina lu nevasta`sa :)

 

Eu, pe vremuri auzisem altfel povestea asta, adica in + "daca cumva il prindea ploaia dupa ce a plecat de acasa", timpul probabil jucandu-i feste, "se intorcea imediat acasa si o baga in garaj", bineinteles o spala, isi dadea programul peste cap, alea-alea ...

 

Sii... mergea numai la biserica din cand in cand cu ea, isi ducea sotia...

 

Sii... o tinea cu usile intredeschise ca nu sa stea chederele presate

 

:)

 

Bine, vad ca tovarasul tau merge la sala, deci nu e chiar mos...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

plus ca la asta ma chinui sa ii gasesc un pachet cu niste prelungiri de cand am luat-o...

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/146023-dilemam3-look-merge-pe-e90/page__p__2124004#entry2124004

 

pana la urma cred ca am sa ii pun asa :

http://www.pieseauto.ro/tuning-bara-fata/bmw/seria-3-e90/prelungire-bara-fata-fusta-bara-fata-bmw-e90-e91-203207140.html

Vad ca pe alb arata chiar frumos...

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Da, sunt numai bune prelungirile alea. :)

Le faci praf la prima bordura.

Mai bine fa-i Casco si vezi cum 'rezolvi' cu pachet M OE.

Edited by Andrei_VUV
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

intreaba la cei care aduc piese OEM: cataxxl,grozadan,alex-teile

am vb cu cataxxl imi poate aduce bara fata cu 22mil si nu prea imi vine sa dau bani astia pe o bara.

As da undeva la 800e pe tot pachetul.

 

Am gasit pe mercador :

http://mercador.ro/oferta/bara-fata-bmw-e90-lci-seria-3-facelift-2008-2011-m-technik-ID1xnex.html

Asptet sa imi zica un pret la tot pachetu de 2 zile dar inca nu mi-au raspuns.

Edited by ReSp3cT
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Parerea mea e sa nu iti bati joc de masina cu cauciucuri pe 19 SH si acum cu bari din plastilina turnate intr-un beci. Mai bine cauti la dezmembrari piese originale. De ex pe pieseauto.ro poti sa faci si cereri si speri sa te sune oamenii care au asa ceva, sau te uiti si tu.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.