Jump to content

Next Level Shit 520D LCI


ReSp3cT

Recommended Posts

Bai dar la cat ai dat pe masina nu ti-a dat ala nici macar o pereche de cauciucuri bune ?!

erau bune anvelopele ce le avea pe masina dar acum daca am schimbat jantele....

 

 

PS : Nu stiu daca 20% din toti care zic anvelope noi anvelope noi isi si cumpara...de criticat e usor :)

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

PS : Nu stiu daca 20% din toti care zic anvelope noi anvelope noi isi si cumpara...de criticat e usor :)

Pai plm, eu unul am luat mereu anvelope noi cand a fost nevoie. Nu neaparat marca de top dar am preferat sa iau noi pentru siguranta mea si a celorlalti. Si n-o sa iau SH niciodata.

Daca iti permiti masina de 17,18k euro atunci trebuie sa ai si un buget cat de cat ok pentru restul si sa nu te faci de ras cu tot felul de mizerii pe care unii le arunca.

Personal ma pis pe ele de eleroane.

Nu stiu de ce ai dat e90....te-ai cam hazardat.

Edited by Andrei_VUV
  • Like 7
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

erau bune anvelopele ce le avea pe masina dar acum daca am schimbat jantele....

 

 

PS : Nu stiu daca 20% din toti care zic anvelope noi anvelope noi isi si cumpara...de criticat e usor :)

Nu te supara,insa din cei care au scris pe topicul tau cu referire la anvelope,100% au cumparat anvelope noi ; inainte sa critici tu si sa tragi concluzii, macar ai bunavointa sa le citesti paginile dedicate masinilor personale. Lasand toate astea la o parte,important este ca tu sa te bucuri de masina iar daca ceea ce folosesti consideri ca iti ofera siguranta,atunci trebuie sa fii impacat cu alegerile facute. Noi ne consideram pasionati,iar asta se traduce prin a da masinii noastre tot ce este mai bun,fara compromisuri,de aici si comentariile putin " altfel " ( probabil nu intelegem sau nu putem fi de acord ). Toate cele bune :drinks:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

:))) cum ma e ca o dacie , pai ai packet M , e o masina eleganta , f frumoasa prin simplitate ca de aia e BMW mai deosebit si nu are nevoie de zorzoane . Urmeaza sa scrii ceva pe ea :p

Cel fara pachet asa mi se pare.

Cam asta a fost cu aranjatu jante, eleroane, nari.

Si de as vrea sa ii mai fac ceva... numai am ce :)

 

Oricum pe forum ce e standard e frumos....mie nu`mi place simplitatea.

AAAA am uitat urmeaza angel eye alb si xenon in proiectoare....Stiu ca voua pe forum va plac lumanarile!! :poke:

Edited by ReSp3cT
  • Like 3
  • Downvote 11
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.