Jump to content

Next Level Shit 520D LCI


ReSp3cT

Recommended Posts

Nu e vorba de critica, e vorba de ReSp3cT fata de ceilalti colegi de forum care-ti citesc postarile si incearca sa te ajute...Daca tot sti sa scri corect romaneste, atunci scrie corect, fa acest minim efort si da dovada ca intr-adevar sti sa scri! Nimeni nu-ti cere ori nu ne cere sa fi/fim conferentiari, etc, dar trebuie sa ne respectam unul pe celalalt si zic asta cel putin din acest punct de vedere! ;)

 

 

Te bagi si tu la un "i" ca-i la oferta? se mai intampla, nu arunca cu piatra ... nu m-am putut abtine :drinks:

 

PS: i-ul ca i-ul, dar mai sunt gen "turbina este dupa(fiind de fapt "de pe") un 320d"

 

 

PSS: am postat o data cu Fredi scuze...

RESPECT daca ai scris numai legat, iese "dar momentan doar (numai se poate inlocui cu doar) am bani de investit in masina" = adica ai bani de investit te doare la basca.... iar daca ai fi scris "dar momentan nu mai am bani de investit in masina" iesea fix ce vreai tu sa intelegem, adica nu mai ai bani de investit ! :D

 

Zapaceala mare :)

 

Iar folia, 35% toata masina sau 20% parca arata si mai bine :D (dar ai un pic de furca cu militienii)

Edited by raul_bog
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lasati ma omul in pace :)

 

A zis ca nu se mai schimba, atat stie, nu stiu ce varsta are, dar de la o varsta nu mai inveti trucuri noi.

 

ONTOPIC: F frumoasa masina, de folie nu stiu ce sa zic, si eu as merge pe aceeasi transparenta pe toate geamurile, arata mai elegant, nu stiu legea exact ce si cum permite.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lol, fraierii respecta legea in Romania...vorba unui amic :)

Apropo, Respect...pe unde a ajuns 3ul alb? Poti sa-l intrebi pe colegul de sala? Am impresia ca a luat-o o cunostinta dar zicea ca de la unul din Iasi, nu Arges. Si in perioada aia nu mai era alta pe autovit decat aia...cu jantele alea etc.

  • Downvote 13
Link to comment
Share on other sites

ReSp3cT: in primul rand bravo ca n-ai tinut cont de bani ca sa iti indeplinesti un vis (tu stii cat de mic sau mare) si mai ales ca nu pui la suflet negativismul de aici :).

 

Masina arata super, singurul lucru pe care i l-as face eu ar fi sa iau jante mai late pe spate. Geamurile din fata cred ca sunt deja la limita transparentei legale si mai mult de atat te-ar deranja noaptea (parbriz mai deschis decat lateralele) - iarasi, tu stii :) de aratat arata super si asa. Bafta!

  • Like 2
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

Te bagi si tu la un "i" ca-i la oferta? se mai intampla, nu arunca cu piatra ... nu m-am putut abtine :drinks:

 

PS: i-ul ca i-ul, dar mai sunt gen "turbina este dupa(fiind de fapt "de pe") un 320d"

 

 

PSS: am postat o data cu Fredi scuze...

RESPECT daca ai scris numai legat, iese "dar momentan doar (numai se poate inlocui cu doar) am bani de investit in masina" = adica ai bani de investit te doare la basca.... iar daca ai fi scris "dar momentan nu mai am bani de investit in masina" iesea fix ce vroiai tu sa intelegem, adica nu mai ai bani de investit ! :D

 

 

 

Se pare ca si tu te cam grabesti. Poate ai vrut sa spui vreai sau voiai, nicidecum ''VROIAI'' !!!!

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lol, fraierii respecta legea in Romania...vorba unui amic :)

Apropo, Respect...pe unde a ajuns 3ul alb? Poti sa-l intrebi pe colegul de sala? Am impresia ca a luat-o o cunostinta dar zicea ca de la unul din Iasi, nu Arges. Si in perioada aia nu mai era alta pe autovit decat aia...cu jantele alea etc.

Masina a ajuns inapoi in germania. :)

Link to comment
Share on other sites

lol, da, s-a gasit cine sa-l apostrofeze!

Ok,ok am inteles. Am mancat cate un i atat de la "scrii" cat si de la "stii". My bad! N-am zis ca sunt eu conferentiar ori ca scriu cel mai corect de aici, dar de la un i in minus pana la alte greseli de gramatica incalcate constant si mult mai grave, crede-ma ca e cale foarte lunga! Dar hai totusi sa nu transformam pana la urma tot topicul omului in lectii de scriere corecta!

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Edited by RaYn3
  • Like 2
  • Downvote 9
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

merita sa dau jantele de le am acum pe masina cu 700e ? daca to am set de jante sa pun.....

 

Da merita, daca ai altele pentru iarna... Banuiesc, ca nu vrei sa umbli si la iarna cu jantele pe 19"...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.