Jump to content

achizitionare e46 2002-2005


onylui

Recommended Posts

Salut as dori sa achizitionez un bmw seria 3 model e46 de dupa 2002. ce motorizari imi puteti recomanda? ce parere aveti de motorizarea N46B20? la ce sa ma uit mai atent? multumesc anticipat!
Link to comment
Share on other sites

Pai ce vrei sa faci cu el? Cerculete, naveta Buc.-C-ta, circulat zilnic in oras etc?

Eu am un 318d din 2004, M47 (sau M47N), si pentru oras e numa bun; merge foarte bine si pe DN-uri, nu simt lipsa celei de-a 6-a viteze.

Despre alte motoare te lamuresc mai bine colegii.

r/

Edited by argos
Link to comment
Share on other sites

Salut as dori sa achizitionez un bmw seria 3 model e46 de dupa 2002. ce motorizari imi puteti recomanda? ce parere aveti de motorizarea N46B20? la ce sa ma uit mai atent? multumesc anticipat!

eu am 325i.... pt cam 10-15 mi de km pe an eok.... merge super bine.. putere suficienta pentru pe aici..... este decent la fiabilitate si consumu merge....depinde foarte mult care e viata ta... aia se reflecta si la masina

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.