Jump to content

530d F07 GT


Acero99

Recommended Posts

nu am nici o eroare , vreau ISTA-D pentru operatiuni de service banale ( schimbat placute , discuri , resetat intervale de service ) , nu am reusit nici eu nici Kenbobo , am stat 2 ore ieri si inca vreo 2 ore azi si nu i-am dat de cap , nu reusesc sa vad IP-ul masinii in ZGW Search pentru a-l putea baga in emulatorul de ICOM , si pe direct ( ENET direct connection ) nu a vrut sub nici o forma

 

cablul e in regula , E-Sys'ul s-a conectat din prima

Link to comment
Share on other sites

Nu are relevanta ceea ce spui! Pe acelasi principiu zis de tine hai sa trecem pe rosu noaptea ca oricum nu circula mai nimeni pe strada.

 

Las-o asa. A parcat exemplar! Like a B O $ $

 

 

poluam aiurea topicul omului, dar ai zis o mare prostie. comparatia cu trecutul pe rosu nu are niciun sens, nu se aseamana deloc in punctul de vedere al gravitatii.

 

parcand asa departe, singurul care a avut de "suferit" a fost el, fiindca a mers mai mult pana la intare si inapoi cu cumparaturile la masina.

 

nu inteleg ce de deranjeaza pe tine? estetica parcarii? caci din punctul de vedere al functionalitatii, nu a perturbat pe nimeni, oricum alea sunt locuri care stau goale tot timpul.

Link to comment
Share on other sites

lolo , mare parte din poze sunt in parcarea de la Billa ( Postavarului ) si nu sunt parcat , doar o pun asa , ma dau jos , fac cateva poze si plec

 

nu parchez niciodata pe 2 locuri si in 99% din cazuri parchez cat mai departe de intrare , nu imi place la inghesuiala , chiar si asa tot timpul sa gaseste cineva sa vina sa parcheze lipit de mine chiar daca in jur parcarea este goala

Edited by Acero99
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu ai de ce sa te scuzi sau sa ii dai lui explciatii. E frustrat omul, nu se stie cauza. Uita-te ca peste tot unde posteaza cauta scandal.

 

Ignora-i posturile.

 

ON: Foarte frumoase masinile. F01 e demential, iar jantele il schimba complet.

 

PS: e93-ul de ce nu are topic aici? Sau nu l-am vazut eu?

Edited by Kenbobo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nu e deloc prostie. Cum parcheaza acolo sunt ferm convins ca parcheaza in 99% dintre cazuri. Plus, daca ai clar delimitata o parcare, de ce dracu' ai pune masina in afara liniilor alora?

 

Amandoua sunt parcate complet aiurea, la smecherie, parcarile fiind goale. Si in pozele de pe celelalte pagini tot asa parchezi, pe doua locuri. Si ne mai intrebam de ce sunt huliti proprietarii de Bmw.

 

 

 

Nu are relevanta ceea ce spui! Pe acelasi principiu zis de tine hai sa trecem pe rosu noaptea ca oricum nu circula mai nimeni pe strada.

 

Las-o asa. A parcat exemplar! Like a B O $ $

 

....si loveste din nou.... :popcorn:

Stau si rad de unu singur dimineata la 5.40 intr-un hotel din Viena...tu esti un fel de "porcelasul agresiv" al forumului...cred ca erai numa bun pt "Comitet".

 

F07 e demential...

 

Edited by MscleMike
  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Preocupari idioate mai e site ala parchez ca in bou

 

??? N-am inteles nimic.

 

Acero, oricum presupun ca ai probleme cu parcarea, fiind o masina f. mare (lata), s-ar putea ca in multe parcari sa ai abia loc sa te dai jos de la volan. Stiu eu cateva subterane care nu au mentinut deloc standardul si abia parchezi o masina mica.

Edited by P.I.M.P.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.