Jump to content

Vand BMW 740xD 08.2011 120.000km


razvanduta

Recommended Posts

Vand BMW 740 xDrive 08.2011, Motor 3.0 Diesel BI-TURBO 306Cp: 33.900Euro

Provenienta Dealer BMW Germania

 

=== FARA VARIANTE ===

 

119.800KM REALI, VERIFICABILI, GARANTATI !

VIN: WBAKC01000DR96677

 

Import 02.2015, NERULATA RO !

 

Tractiune Integrala xDrive 4x4

 

Head-Up Display

Suspensie Reglabila

Lane-change warning

Lane departure warning

Soft-Close Usi + Portbagaj

Comfort Acces - Keyless Entry+Keyless Go

Distronic - Active cruise control+Stop&Go function

Scaune Fata Comfort, Electrice+Mem, Incalzite+VENTILATE

 

Trapa Electrica

Climatizare 4 Zone

Scaune Spate Incalzite

Tetiere cu Reglaj Electric

Sistem Navigatie Profesionala

Tapiserie Plafon Black Antracit

Tapiserie Piele Dakota Black Impecabila

Volan M-Sport MultiFunctional, Reglaj Electric

Faruri Bi-Xenon Adaptive + Asistent Faza Lunga

 

Auto-Hold

Voice Control

Speed Limit Info

HiFi speaker system

Innovation Package II

BMW Assist, BMW Online

 

Jante BMW 20", Anvelope Vara

 

Stare IMPECABILA, Carte Service

ACCEPT TEST REPREZENTANTA BMW !

 

=== FARA VARIANTE ===

 

Contact: 0 7 6 0 . 8 6 0 . 8 3 8

 

Poze: http://postimg.org/my.php?gallery=ho09969i

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Suspensie reglabila - ma refer la modurile Comfort-Normal-Sport-Sport+ ...

 

Da, e adusa recent (scrie si in anunt, import 02.2015), pt mine sau pt vanzare :) Am avut un 535d M-Pachet pe care l-am dat, am cautat un x D dar am gasit-o pe asta mai bine la pret decat un 535xd M-Pachet similar :D

 

Am pus folie pe oglinzi ca sa para ca le-am inscriptionate, B-101-DRS e nr rezervat de mine. Masura anti-furt. Asta si rugaciunile :)

 

Mai am 2 saptamani nr rosii ... cred. Primul rand. (unde se verifica pana cand e RCA valabil?)

 

Masina e impecabila, km sunt reali, garantati, accept test. E vreo problema ?

Edited by razvanduta
  • Like 6
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Suspensie reglabila - ma refer la modurile Comfort-Normal-Sport-Sport+ ...

 

 

 

Nu mi-o lua in nume de rau dar daca la optiuni nu apare ceva legat de suspensie controlata electronic atunci modurile comfort-normal-sport-sport+ au legatura doar cu funtionarea motorului si a cutiei. E posibil sa mai greseasca si astia pe net cu decoderrele de VIN pe net dar mai rar. Am intalnit intr-un anunt in care masina era neagra pe decoder sa apara alba :) Ma rog la tine asta cu suspensia se poate verifica foarte usor in mers. La suspensia electronica e diferenta enorma intre confort si sport. Insa chiar si fara suspensie masina tot superba e. Succes la vanzare desi nu cred ca o sa fie prea mult la tine in cazul de fata :)

Link to comment
Share on other sites

Am verificat, e diferenta enorma la suspensii, plus ca apare pe display ca se modifica si trenul de rulare .. Eu o tin pe Comfort prin Bucuresti ... daca as iesi din Bucuresti as trece pe Normal, daca as ajunge pe serpentine de ex Comarnic sau Cheia as pune-o pe Sport, asa am procedat cu 535-ul :D Edited by razvanduta
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

E ok daca zici ca e diferenta enorma legat de suspensie adica e mai soft pe comfort si tare pe sport. Legat de ce se afiseaza pe display aia e doar o animatie generica. Pe fostul X3 aveam suspensie standard si buton cu EcoPro-Comfort-Sport (nu se modifica suspensia). Pe actualul am suspensie sport cu buton Normal-Sport-Sport+ (la fel nu se modifica suspensia indiferent pe ce setare sunt) Dar eu stiu sigur ca nu am si nu am avut Electronic Damper Control.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.