Jump to content

Bmw F01 EL PREZIDENTE


Petrut TGV

Recommended Posts

Cat ai dat pe masina?

Iti zic in privat daca vrei. Destul de putin la momentul respectiv, dar de cand au scos taxa am observat ca au cam scazut preturile...

 

 

@restul....daca nu mai aveam carne pe cauciucuri....si oricum la schimbatul acestora ramaneau pe la vulcanizare...de ce sa nu fac burnout cu ele?

Am observat ca toti frustratii au dat minus in postarile de mai sus...de parca am cumparat masina/cauciucurile pe banii lor.

  • Like 6
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ai tu impresia ca ne doare undeva de banii tai?e vorba ca tocmai cu faze deastea de rahat cu burnout s-a creat imaginea posesorului de Bmw,nu tocmai fericita de alfel, mai exact de cocalar cu "bolid"..intelegi tu,Petrut?

Chiar tu asociezi limuzina ta cu sintagma "El Prezidente",zici ca se pupa cu cerculete si cauciucuri topite?

 

Chiar ma gandeam ca sare trol-ul care da cu minus.

Prietene, daca eu vreau sa fac cerculete, burnout sau lucruri de genul asta, le fac pe propria raspundere. Pe langa faptul ca esti invidios (cuvintele tale, nu ale mele) te asigur ca burnout-ul a fost facut la 3 dimineata intr-o parcare goala la Kauffland, nu in miezul zilei in trafic. Asta asa ca sa dormi tu linistit.

 

Si fraza cu cocalar cu bolid se refera la cazaturile alea de 316i, cu cruciulite agatate de oglinda, manele in blana si sigla m pe toate panourile masinii.

  • Like 5
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca nu trebuie sa fie cu suparare...e topic de prezentare si parerile sunt si de-o parte si de alta...si nici minusurile nu ar trebui sa doara...cum nici plusurile nu dor.

Problema e (la modul general) ca linia de delimitare intre frumos si kitch este foarte subtire si se trece rapid

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca nu trebuie sa fie cu suparare...e topic de prezentare si parerile sunt si de-o parte si de alta...si nici minusurile nu ar trebui sa doara...cum nici plusurile nu dor.

Problema e (la modul general) ca linia de delimitare intre frumos si kitch este foarte subtire si se trece rapid

Daca si asta mai este kitch....

http://i68.tinypic.com/2a5c80m.jpg

 

Ma las de meserie....

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tu ai citit ce am scris eu?!??!?

Era o discutie generala.

Tu obisnuieste-te sa accepti comentarii si pozitive si negative

Banuiesc ca acele comentarii cu infolierea nu au fost din categoria frumosului, mai ales ca facea referire la cocalari si stereotipuri de posesori cu bmw.

Oricum sunt eu fraier ca postez la aceasta sectiune, nu e primul topic de prezentare a masinii mele (cum ziceam si la inceput, am avut cam toate modelele de bmw), dar sigur va fi ultimul din cauza acestor colegi calzi si prietenosi, si nu am chef ca dupa zeci de mii de lei investiti intr-o masina sa vina un user cu comm de genu (Tu esti modelul nou,ala cu septar infoliat😎).

 

Domnilor, numai bine!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg cum poti sa te superi pe internet. Masina e misto dar eu de exemplu nu pot sa asociez un f01 cu ideea de triple negre/fumurii. Imi aduc aminte de Daciile anilor 90. Triplele fumurii/negre. Te superi ca imi spun parerea? N-ai decat. Doar ca te superi degeaba.
  • Like 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg cum poti sa te superi pe internet. Masina e misto dar eu de exemplu nu pot sa asociez un f01 cu ideea de triple negre/fumurii. Imi aduc aminte de Daciile anilor 90. Triplele fumurii/negre. Te superi ca imi spun parerea? N-ai decat. Doar ca te superi degeaba.

Nu ma supar, fiecare cu gusturile lui....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.