Jump to content

noul bmw seria 7


edit

Recommended Posts

Nu arata rau, un C4 cactus mai mare.

Ineriorul este extraordinar, futurist cum se cere.

De data asta au fost inspirati si au pus carpa pe arm rest, cu imitatia de vinilin nu prea le-a iesit, nu stiu la seria 7 cum este dar la seria 5(f) nu cred ca exista masina cu arm restul intreg.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Romulus said:

Culmea, și mie. Poate suntem defecți.

 

 

11 hours ago, Myx said:

mie imi place , masina imi pare senzatie , iesita din trendul actual 

 Acum voiam sa scriu ca ma puteti ucide cu pietre, dar mie imi place, crezand ca sunt singurul de pe aici, se pare ca nu :)) 

La fel am zis si de noile faceliful G11 si grilele de pe M3/Seria 4 si m-am convis ca in realitate chiar arata si mai bine decat in poze. Presimt ca asa o sa fie si cu G77 sau ce cod are noul 7. 
ce nu imi place, ca inevitabil s-a renuntat la Angel Eyes, una din semnaturile de design ale BMW, in schimb, cu farurile aprinse, arata foarte bine si asta. 

  • De acord! 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Eugen B said:

insa eu salivez dupa lexus LS.

Am condus modelul ala de balena ls600h si era un monstru cat soseaua de lat si foarte puternic, era un monstru ,aveam senzatia ca merg cu un camion asa lat era,  ls500 in schimb e bestial, am condus si ls 400 modelul american, v12 benzina, am scos un consum de 12ltr pe autobahn ,ls300 sport nu am condus , pe ala nu am pus gheara niciodata

Asta vroiam sa intreb, care model de LS, ca sunt mai multe editii si mai multe modele

Exact un cactus mare plin cu chinezarii 

Edited by BOASKA
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Doua zile la rand m-am intalnit pe drum cu un (acelasi) G70. Este pentru prima oara cand am vazut unul de aproape si am avut timp sa ma uit la el pe indelete, gratie traficului care era aproape intepenit.

Nu ma asteptam ca G70 sa fie, dimensional vorbind, atat de urias. Desi este si foarte lung (5,39m), si foarte lat (1,95m), socheaza in special inaltimea: 1,54m. Mi-a dat impresia de prea multa masivitate, care pare sa nege in orice aspect imaginea (candva) sportiva a BMW.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, FiveThreeFive said:

Mi-a dat impresia de prea multa masivitate, care pare sa nege in orice aspect imaginea (candva) sportiva a BMW.

Carui american crezi ca-i pasa?!?

image.png

image.png

Mai sus ai G31/G07 si G07/Toyota Tundra.

Edited by Romulus
corectat G70 -> G07
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.