Jump to content

E46 '04 320d Diamond Silver


alexrosiu

Recommended Posts

pretul e ok , pt un bmw tipla dai bani multi , si eu am vazut in germania , 320d-urile nu erau sub 18000 cu km sub 100.000

eu am dat 16.200 pe 318i 06.2004 dar doar cu confortpacket si la 45.000 km

am ales benzina pt ca fac max.20.000 km pe an si nu se justifica diferenta de pret pt mine

sa fii sanatos :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Foarte misto masina, sa ai parte de ea! Personal nu inteleg cum de-si cumpara unii o masina noua asa de bine echipata, fara sa-i puna si geamuri electice pe spate...cred ca ai putea sa-i faci asta, nu stiu cat costa dar merita masina, prea are atatea optiuni! :blink:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
chiar numai ai ce sa-i faci...

299908[/snapback]

 

Wish list-ul ar fi cam asa:

 

[x] angel eyes

[x] alarma Viper 5900

[ ] exhaust tip oval

[ ] nari negre

[ ] detector Bel 955/965/995

[ ] pedale sport, sa se asorteze cu footrest-ul

[ ] capacele ventil roti cu logo ///M sau BMW

[ ] strutbar

Link to comment
Share on other sites

nari negre...oribil....

299951[/snapback]

O sa dea ca nuca in gard narile alea... cu ce le "asortezi" ?  :blink:

299960[/snapback]

 

nu neaparat. eu de exemplu am crom NUMAI la nari. in rest gri si negru. so niste nari negre o sa arate CLAR mai in ton cu masina decat cele cromate.

el din pacate are si chederele imbracate in crom. insa clar narile negre NU au cum sa arate aiurea. nu va uitati la bumpere? ca au negru pe ele? cu ce ies din ton niste nari negre din ABS... repet din ABS si nu vopsite

Link to comment
Share on other sites

Capacele alea de ventil daca le iei nu le dau mai mult de 2 zile pe masina :blink:

299931[/snapback]

 

Pe Audi am avut capacele de-alea si au rezistat eroic mult timp, la fel un prieten pe un Golf... cred ca depinde de spiritul de observatie al "baietilor" din zona in care stai :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Capacele alea de ventil daca le iei nu le dau mai mult de 2 zile pe masina :blink:

 

Pe Audi am avut capacele de-alea si au rezistat eroic mult timp, la fel un prieten pe un Golf... cred ca depinde de spiritul de observatie al "baietilor" din zona in care stai :)

 

Pe masina mea au ezistat doar o saptamana...deh...cine m'a pus sa parchez in dorobanti?

 

Nici eu nu sunt convins 100% de nari, insa ma gandesc ca ar trebui sa arate mai sport. Oricum, o sa fac un Photoshop sa vad cam cum ar arata, inainte de a ma hotari.

 

parerea mea e sa le lasi pe astea cromate...se vad misto,mai ales daca ai pachet crom

cele negre arata beton pe o masina neagra

Link to comment
Share on other sites

Idem,narile cromate dau mai bine pe masina ta...si acele angel eyes nu prea au iesit bine in poza sau asa sunt si in realitate ? Parca e lumina prea puternica si se vede prea gros,numai este asa subtire doar un cerc...cum se vede la E39 face-lift ! Edited by lucian1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.