Jump to content

masina mea


parpipa

Recommended Posts

post-6606-1191253167_thumb.jpg post-6606-1191252944_thumb.jpg

Salut toti iubitori acestei marci.

Va prezint masina mea un 320d touring fabricatie noiembrie 2004,l-am cumparat din Germania in Iulie dupa vreo saptamana de cautari pe autoscout24.de,am mai avut BMW 324d ursulet acum citiva ani si am stiut ce poate sa-mi dea firma BMW,am fost foarte multumit de ursulet.Am sa incerc sa va arat citeva poze.

Nu prea ma descurc cu ele dar mai incerc,pina atunci cate ceva despre masina

a avut 160000km la achizitie, masina de firma,carte service,aspect de masina ingrijita.Dotari cele pe care le stiti si voi la aceasta serie,150cp,6 viteze etc.

-geamuri electrice

-senzori ploaie

-senzori parcare

-comenzi pe volan

-loc telefon Nokia 3610

-incalzire scaune

-geamuri fumurii spate si lateral

-climatronic

-6 airbaguri

 

Pretul de cumparare a fost de 12700EUR.In prezent imi este in 15500EUR.

post-6606-1191253076_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am gresit eu cu telefonul este ptr Nokia 6310.Daca ai blootouth ma gindesc ca nu ar conta tipul telefonului dar trebuie sa ai un cod de activare eu cel putin am avut printre actele masinii.Cred ca,cu incarcarea bateriei ar fii doar probleme.Dar nu sunt foarte sigur.
Link to comment
Share on other sites

sa o porti sanatos si fara incidente, e frumoasa.Apropo, sub cotiera am si eu loc pentru siemens c55...dar telefonul nu era cand am luat-o,insa ...ce pot face cu el ? :blink:

291361[/snapback]

Eu am avut printre actele masinii si o carticica despre telefon cu un cod ma gindesc ptr bloototh si cum trebuie activat telefonul .Ca sa mearga ma gindesc trebuie sa fie telefon care are bloototh, nu poti sa folosesti insa consola telefonului decit pentru siemens c55, deci ori schimbi consola pentru telefonul pe care il ai ori iti cumperi telefon ptr consola existenta.Eu asa am facut.

Link to comment
Share on other sites

sa o porti sanatos si fara incidente, e frumoasa.Apropo, sub cotiera am si eu loc pentru siemens c55...dar telefonul nu era cand am luat-o,insa ...ce pot face cu el ? :blink:

291361[/snapback]

 

tu cand pui poze cu noua achizitie :) ?

scuze de off topic

Link to comment
Share on other sites

post-6606-1191256758_thumb.jpgpost-6606-1191256732_thumb.jpgpost-6606-1191256782_thumb.jpgpost-6606-1191256868_thumb.jpgMultumesc,am sa mai pun citeva poze cu interiorul.Am facut cu ea deja 4000km merge superb.De schimbat am schimbat dupa ce am adus-o 2 cauciucuri pe fata

,fulia arbore cotit,filtre si ulei.Sper sa fie numai acestea de acum incolo .

291179[/snapback]

Sa o conduci cu placere!

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoasa masina. Sa te poarte sanatos! Arata foarte bine si asa, dar cu niste jante mai mari ar fi si mai frumoasa :blink:

291490[/snapback]

Multumesc,jentele sunt de 16 ,mai mari nu cred ca am sa pun dar model mai special as vrea sper ca ,,drumurile bune ,,de pe la noi sa ma oblige sa le schimb .

Deocamdata bune sunt si acestea.

Link to comment
Share on other sites

foarte draguta masina, s-o conduci cu placere si sa ai grija de ea.

....sa stii ca merge si cu 220km/h :blink: , asa ca nu ezita sa o pui la "treaba"

291524[/snapback]

Multumesc.M-am gindit s-o incerc ce poate,dar am renuntat ,170km/h a mers citiva km dar nu ma atras,140-150 pe autostrada e placut .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.