Jump to content

membru nou


brandy

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu daca as fii in locul tau as fugii prin vecini sa caut un aparat foto si mi-as trage urgent citeva poze cu masina daca as vrea sa nu-mi pierd credibilitatea baietii pe care i-am vazut ca ti-au scris pe topic sunt toba in BMW ,crede-ma,este pasiunea lor si binenteles si a mea si impostorii sa suporte consecintele,binenteles nu despre tine e vorba,dar eu sunt oarecum mai naiv .Nu-i asa baieti?
Link to comment
Share on other sites

primul drum care-l ai spre craiova te astept la o cafea si sa dai o tura cu masina sa te convingi sau poate ajung eu la bucuresti mai degraba cred ca ajung da-mi un nr de tel sa te contactez si terminati cu glumele de rahat

308411[/snapback]

 

Prin ce zona stai in craiova....si eu sunt tot din craiova :blink:

Link to comment
Share on other sites

vb frumos tarane trimite-mi un nr de tel si ai sa te convingi poate esti satul de aberantii tai

308434[/snapback]

 

taranu din satul de aberatii de peste deal...ce limbaj!

 

mai, tu esti membru nou sau clona?

Link to comment
Share on other sites

Eu daca as fii in locul tau as fugii prin vecini sa caut un aparat foto si mi-as trage urgent citeva poze cu masina daca as vrea sa nu-mi pierd credibilitatea baietii pe care i-am vazut ca ti-au scris pe topic sunt toba in BMW ,crede-ma,este pasiunea lor si binenteles si a mea si impostorii sa suporte consecintele,binenteles nu despre tine e vorba,dar eu sunt oarecum mai naiv .Nu-i asa baieti?

308444[/snapback]

sunt de acord cu tine dar hai sa terminam cu rasurile

Link to comment
Share on other sites

sunt de acord cu tine dar hai sa terminam cu rasurile

308448[/snapback]

Rasurile? :blink:

E clar ca ai crescut adanc in lanul de porumb :)

 

Cu cat scade pretul la internet cu atat o sa apara mai multe specimene d-astea :)

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Prin ce zona stai in craiova....si eu sunt tot din craiova :blink:

308446[/snapback]

lasati omul ca intradevar exista in craiova si M5-u si E39-le, cat despre E30 e o masina pe care sigur as fi observat-o, nu prea cred ca a fost vreodata pe la noi asa ceva, oricum deja ar trebui inchis topicul, e epuizat

Link to comment
Share on other sites

@brandy: ai folosit vreodata la m5 P400 P500 si P500Sport ?

308423[/snapback]

Cu P400 merge in mod normal, nu ai cum sa il dai mai jos!

 

In alta ordine de idei, @ brandy, pune niste poze cu M5 -ul , inainte de a mai intra in dispute cu unii.... :blink: :)

Link to comment
Share on other sites

lasati omul ca intradevar exista in craiova si M5-u si E39-le, cat despre E30 e o masina pe care sigur as fi observat-o, nu prea cred ca a fost vreodata pe la noi asa ceva, oricum deja ar trebui inchis topicul, e epuizat

308467[/snapback]

De existat exista dar nu e a lui.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.