Jump to content

Look nou la E46-le meu


9iuli

Recommended Posts

:) mai bine oprestete,iti bati joc de masina. nu mio lua in nume de rau,dar tu in loc so duci mai sus vad ca dai cu ea in cocalareala. mai uitate si tu pe la colegi ce ii mai face unu altu. banii de i-ai dat pe sistemul acela iti luai H&K si exact cum zicea un coleg mai sus,inearca sa pui cat mai original ceea ce pui pe masina,este BMW nu dacie

+1 subscriu... :)

Link to comment
Share on other sites

1-Statie(subwoofer)

2-Receptor digital TV

3-Black Light (sub bord)

4-Stroboscoape

5-.

 

ce e asta frate? butoanele alea zici ca sint de la tramvai, husa aia oribila de pe scaunul soferului, manson dinala pe volan ii mai lipsea.

 

mai bine ii punea-i scaune sport, volan sport, suspensii, in loc sa o infrumusetezi ai stricat-o de tot...asta e parerea mea, nu te supara.

 

uite cum arata interiorul meu.

Edited by Alex Iulian
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Dupa 4 ani jumatate in posesie am ajuns la 100k facuti cu drag, si la deal dar si la vale :),ori am avut eu noroc ori marca Bmw este o marca deosebita si ofera doar masini de cea mai buna calitate si fiabilitate, momentan nu vreau sa mai schimb aceasta marca never,pe zi ce trece o admir tot mai mult.

Cateva poze la moment

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Ma puteti ajuta cu un sfat, nu sunt hotarat ce culoare sa aleg,care ar prinde mai bine pe masina?

 

Momentan am astea pe 16 si vreau sa trec la 18

 

Gata cumparate si montate pe masina de cateva zile,am mai pus volan sport cu comenzi,CD Busness,magazie CD digitala cu USB(afiseaza si numele melodiei,merg si comenzile de pe volan),cotiera cu compartimentul de jos cu perdeluta.

 

Link to comment
Share on other sites

Ai pus distantiere la jante? Asa pare.. Frumoasa masina :thumbsup:

Nu am pus distantiere si nici inele de centrare pe butuc pentru ca se potrivesc perfect(sunt facute exact pentru seria3 E46).

Am pus anvelope 225/40/18" pe fata si 255/35/18" pe spate,iar jantele sunt 2x 8J ET34 si 2x 8,5J ET37 momentan nu sunt probleme sa atinga(frece) pe undeva),o sa dau mai multe detalii dupa ce o sa o incarc cu 3-4 persoane+bagaje.

Link to comment
Share on other sites

Jantele au costat 500euro de pe un site din arad

Ceasurile inca le mai las la fel si nuca schimbatorului pentru ca mie imi plac

Doar pe scaunul soferului am o husa deoarece tapiteria pe care o am pe masina se pateaza foarte usor (chiar si de la o picatura de apa)

Butoanele acelea din consola erau puse in mod special pentru instalatia dvd pe care am avut-o initial deschideam un decodor tv digital,dar si pentru statie si altul pt stroboscoape.Zilele astea scot acele butoane si pun pe acea consola intrarea USB+intrarea audio jack 3,5.

:)

Edited by 9iuli
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.