Jump to content

5 Tone de piese numai BMW.


Recommended Posts

Ma intereseaza partea din portbagaj a triplei dreapta spate pe care se monteaza becurile si cu mufelecare sunt pe masina pt E46 din 2002 cu triple cu semnal alb. Si mai vreau lucasuri pentru ea si semnalizarile din far ambele si pe dreapta si pe stanga.

 

 

-Nu te pot ajuta.

 

cumva geamul mic de la usa din spate (dreapta) pt E39?

 

 

-Nici petine nu te pot ajuta cu geamul si acelasi raspuns pt baiatul cu Z3.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

salut am nevoie mare si urgenta de niste piese ca altfel nu pot sa fac ITP-ul

deci am nevoie de autoregulatorele de la frana de mana am inteles ca asa le spune la acele suruburi cu piulita aia dintata care regleaza sabotii la frana de mana si mai am nevoie de acele dispozitive de care vine prins cablul in butuc ca atunci cand tragi de ele sa franeze

sper ca m-am facut inteles despre ce este vorba

daca le ai si daca da spunemi cat costa ca in magazin nu le gasesc

multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

-Stiu ca pot contravine unor reguli de postare pe acest forum.

-In scurt timp eu voi incheia activitatea de mecanica si dezmembrari BMW.

-In ajutorul membrilor acestui forum vin cu o oferta in greutate de peste 5 TONE de piese numai BMW la preturi derizorii.

-Majoritatea modelelor dezmembrate sunt : E30, E28, E32, E34, E36.

-Stiu ca ar trebui sa pun preturi dar nu stiu cu ce sa incep si cu ce sa termin asa ca daca admini nu vor sterge topicul meu voi incerca ca in fiecare seara sa raspund cererilor facute peste zi.

-Preturile sunt FFFFF MICI !!!!!......si bonusuri la achizitionarea a mai multe piese....Va multumesc.

-Tel:0721731111

ai consola de e34.plasticul de pleaca din bord si vine pina intre scaune fara frina de mina?o poza te rog si ce pret

pe negru sa fie

Link to comment
Share on other sites

:blink: am nevoie de axa came pt 318 e36 din 1992 . motor mi se pare ca este m40 , cheder ( garnitura ) geamului fata dreapta ( nu pe parte soferului ) , plasticul acela dintre radiator si elicea de la motor , saboti frana spate ( poate si oale ) tabla acea ingusta din fata care tine practic grilele de bmw, banchta din spate partea de jos sau si cea de sus daca are cotiera , difuzoarele din fata de la picioare. Multumesc
Link to comment
Share on other sites

Un aribag pt usa din dreapta si unu transversal dreapta pt E 46 exista ?

 

 

-Am airbag pt dreapta coupe/cabrio si airbag pasager.

 

:blink: am nevoie de axa came pt 318 e36 din 1992 . motor mi se pare ca este m40 , cheder ( garnitura ) geamului fata dreapta ( nu pe parte soferului ) , plasticul acela dintre radiator si elicea de la motor , saboti frana spate ( poate si oale ) tabla acea ingusta din fata care tine practic grilele de bmw, banchta din spate partea de jos sau si cea de sus daca are cotiera , difuzoarele din fata de la picioare. Multumesc

 

 

-Nu te pot ajuta cu mai nimic.....

 

Bascule spate pentru e34? ma intereseaza ambele.

Multumesc

 

 

-Avem complete , sunt pe masina nedemontate la 300 lei ambele cu discuri /etriere.

 

In rest pt ceilalti baieti nu i i pot ajuta cu nimic.

-I mi cer scuze pt intarzierea raspunsurilor dar nu amn timp si cand am nu merge Internet"ul. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

-Stiu ca pot contravine unor reguli de postare pe acest forum.

-In scurt timp eu voi incheia activitatea de mecanica si dezmembrari BMW.

-In ajutorul membrilor acestui forum vin cu o oferta in greutate de peste 5 TONE de piese numai BMW la preturi derizorii.

-Majoritatea modelelor dezmembrate sunt : E30, E28, E32, E34, E36.

-Stiu ca ar trebui sa pun preturi dar nu stiu cu ce sa incep si cu ce sa termin asa ca daca admini nu vor sterge topicul meu voi incerca ca in fiecare seara sa raspund cererilor facute peste zi.

-Preturile sunt FFFFF MICI !!!!!......si bonusuri la achizitionarea a mai multe piese....Va multumesc.

-Tel:0721731111

Salut!

Geam oglinda(stanga) E 46 facelift ai ?

Ms

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.