Jump to content

hop si eu


mixxed

Recommended Posts

am intrat pe forum la recomandarea cuiva si am zis sa va salut.

 

sunt (foarte) fericitul posesor al unui 530dA E39. silver.

face toti banii. si cand e proaspat curatata ...  :)

 

M.

38256[/snapback]

 

 

 

S-ai noroc de ea! :blink:

 

de cat timp o ai???..........ca pari sa afisezi fata fericitului de inceput.....si ca sa nu fii suparat pe urma pot sa-ti spun de unde cumperi sticla la oglinzi dupa ce ti le fura :) ...prima data ai sa fii foarte suparat..;dupa aia te "rodezi" :)

Link to comment
Share on other sites

S-ai noroc de ea! :blink:

 

de cat timp o ai???..........ca pari sa afisezi fata fericitului de inceput.....si ca sa nu fii suparat pe urma pot sa-ti spun de unde cumperi sticla la oglinzi dupa ce ti le fura :) ...prima data ai sa fii foarte suparat..;dupa aia te "rodezi" :)

38266[/snapback]

 

o am de 6-7 luni.

am fost si suparat pe treaba cu oglinzile deja :)

politia a prins si hotzu' intre timp..

 

cel mai rau a fost cand mi-au spus aia de la bmw ca ale mele oglinzi nu costa 89 euro ci 350+ euro...

 

nu mai sunt chiar "fericitul cumparator"...

ba chiar pot sa spun ca masina m-a convins de 10 ori mai mult DUPA ce am cumparat-o, sceptic fiind.

 

 

now I know :)

Link to comment
Share on other sites

Pai cand iti spuneam eu de alea de E46 coupe, ziceai ca exagerez.

38281[/snapback]

Inseamna ca am inteles eu gresit, credeam ca a "pierdut" doar sticla, care putea fi si heliomata si cu incalzire si orice altceva, ca perechea nu e 350+. Daca a "pierdut" oglinda de la usa incolo, cu tot cu brat, inteleg atunci.

Link to comment
Share on other sites

Una bucata sticla oglinda E39 cod 5116825043 cumparata astazi de la Filaret=281.62 RON.Poate alea de 350E perechea sunt mai deosebite,ma bucur insa ca ale mele costa mai putin :blink:

38359[/snapback]

 

fix aia de la filaret mi-au spus ca aveau, dar cand au observat ca mai am o pereche de mufe care nu aveau unde sa intre au scos un "aualeu...." prelung.. dupa care explicatia de rigoare "costa 350+ si n-avem".

 

M.

Link to comment
Share on other sites

A se intelege ca le-ai pierdut si tu?

38455[/snapback]

A se intelege ca eu umblu cu oglinda dr.crapata de vre-un an,timp in care nu am mai avut probleme cu furtul,dar acum,daca tot m-am dus sa mai repar cateva zgarieturi lasate mie amintire de diversi cetateni si cetatene prin parcari,am comandat si oglinda respectiva(pe casco,evident) si am depus-o cu piosenie pe un raft in casa,deoarece eu de aia crapata nu ma despart de buna voie...Sper sa nu fiu silita :blink:

De furat,mi s-au furat de 2 ori pana acum.

Link to comment
Share on other sites

Mda.. foarte ciudat. Eu cand a trebuit sa imi iau erau cam cat a zis 525da, nici nu ma gandeam ca pot ajunge 350+, 2 sticle si 2 sarme.

38456[/snapback]

 

Pai tu la E39 aveai oglinzi ca si la E46. De la facelift din 2001 s-au schimbat, deci probabil din cauza asta este diferenta de pret.

Link to comment
Share on other sites

Pai tu la E39 aveai oglinzi ca si la E46. De la facelift din 2001 s-au schimbat, deci probabil din cauza asta este diferenta de pret.

38473[/snapback]

Asa o fi. Dar totusi cat de mult puteau sa facelift-uiasca niste oglinzi sa ajunga pretul la 350+ perechea? :blink:

 

Legat de oglinzi crapate, am si eu un set de rezerva crapate, tot in ideea anti-furtului, dar inca le mai tin pe astea bune pe masina. Chiar ma mir cum de nu mi le-a luat nimeni pana acum.

Link to comment
Share on other sites

Poze , vrem poze,  :)

38258[/snapback]

 

astazi sunt foarte happy :)

cu ajutorul lui HID m-am facut cu o pereche de angel eyes ccfl ... o frumusetze :blink:

 

o sa bag niste poze repede...

ca sa-mi satisfac si eu apetitul de vizionare (ca de la volan.. mai greu).

 

M

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.