Jump to content

X6 Primul SAC din lume (Sport Activity Coupe)


the_rifle

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

din cate am vazut, comparativ intre lista de preturi postata de RUMBURAK si configuratorul de pe www.bmw.de, diferenta de preturi nu este, poate cateva sute de euro (care reprezinta transportul pana in Roamania). Avantaje majore daca o comanzi in Germania: timp de livrare muuuult mai scurt, seriozitate si esti tratat cu RESPECT. Edited by maitre
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
e unul venit la otopeni

Nu e nici unu venit la otopeni ca se lanseaza in Toata Lumea in luna Mai.....abia atunci vine cate unu in Showroomuriile BMW (sa nu intelegi gresit masina sa lansat la salonul auto ....dar nu sa fabricat niciuna decat pentru expozitia de la salon si pentru dealerii bmw care au venit din toata lumea sa se scoleasca pe ele....abia in mai se lanseaza cu adevarat)

 

Nah, o sa fie la pret langa X5, chiar au anuntat ca nu are de ce sa fie mai scump.

da..sunt mai scumpe cu vre-o 6-7mii decat x5 ...dar e mult mai dotat standard decat x5......

Link to comment
Share on other sites

E unul la otopeni la AB in spate la jumatatea drumului catre MAN pe stinga linga zid mascat de alte masini , in fata are pus un x5 oblic.Scria pe el 3.5 D. L-am vazut ieri 7 aprilie.

eu ti-am zis ce mi-au zis si mie aia....acum dracu stie ..o fi... dar nu stiu cum la adus ca se fabrica in State x6...si dyreaza 6 saptamani sa ajunga si din moment ce nu s-au fabricat decat cateva bucati pentru salon si scolirea dealeriilor Bmw nu stiu cum a aparut in Otopeni...ca ar fi dat navala astia de la televiziuni iti dai seama ca o sa fie pe toate posturiile cand apare....oricum daca mai treci pe acolo fa-i si tu o poza daca poti...

Link to comment
Share on other sites

Din pacate nu mai am treaba pe acolo dar x6 era pitit dupa alte masini si l-am remarcat dupa ce am vazut intimplator geamurile spate .Daca nu vezi geamurile spate crezi ca e doar un alt x5. 99% nu-l vezi chiar chiar daca te uiti in directia aceea. Cred ca deocamdata e la secret. Probabil ca vor face lansarea simultan in mai multe state si il trimit pe neve.
Link to comment
Share on other sites

Apropo de preturi:X6(E-71)

X6 35i-56.800 euro

X6 50i-73.800 euro

X6 30d-55.800 euro

X6 35d-61.800 euro

Evident preturile sunt cu TVA inclus(19%)

Masina poate fii cumparata de la sfarsitul lui mai 2008.Pe mine personal m-a impresionat X6 50i cu cei 507Cp,un coupe cum e X6 inca nu am condus si nici nu cred ca exista comparatie la ora actuala.Cine poate sa faca un drive test e senzational.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.