Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

salut

 

e90 320d 2005 ku49100

 

filtru aer 150lei

filtru motorina 150lei

filtru ulei 65lei

filtru polen (cu carbon) 150lei

6L ulei bmw 5w40 33lei/litru

lichid frana 34lei/litru dot 4

lichid servo 65lei

 

EXPANDING RIVET 8 51498237075 gratuit

Entrance strip, front SCHWARZ 2 51477126465 20lei

 

 

toate pe original. mc

toate originale,ai preturile in text

Link to comment
Share on other sites

salut am vorbit inainte de paste pentru piesele

de mai jos si mi-ai zis ca e ok

am si preturile mi-ai zis sa depun in contul tau de la brd

120 ron trasport inclus

spune-mi te rog daca e ok ca sa merg sa pun banii

 

merci mult astept raspuns

 

stima

 

 

 

 

 

 

 

salut ma poti ajuta si pe mine cu niste preturi

+transport curier in bucuresti

treaba cu avansul e ok

stima

 

 

Covering rear right schwarz 51478219192 62lei

Cover cup, rim piece entry 51478255822 4lei

Sill strip rear right 51478201336 36lei

Clip natur 14 51471840960 0.8lei/buc

ai in text,transport 15 lei

Link to comment
Share on other sites

pentru cele originale va rog sa scrieti codurile de piesa si eventual seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator...Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie. Pentru ca garantia sa fie acceptata una din conditiile de baza e ca piesa sa fie montata in service autorizat RAR. De asemenea pentru cei care primesc marfa prin curier ii rog sa verifice integritatea coletului la primire (sa nu fie rupt,indoit etc) si sa specifice acest lucru unde semneaza de primire.

 

 

 

Ma intereseaza un modul radio pt bmw 525d cu navigatie profesionala.Modulul este un Bm54 Becker

Link to comment
Share on other sites

As vrea si eu sa stiu pentru un E36 sedan preturi pentru niste fete de usi.

Deci, ce pret au toate fetele de usa (fata stanga-dreapta, spate stanga-dreapta), culoarea neagra, geamuri electrice pentru toate 4, iar cele de pe fata sa fie modelul cu 2 difuzoare pe usa.

Ma mai intereseaza si cum vin fetele de usa, adica daca vin si cu chestia aia din dreptul manerului (care este din textil sau piele) iar la usile din fata daca au si buzunarul ala de la picioare.

Si daca nu te deranjez prea mult, spune-mi si pretul pentru cele 4 difuzoare de pe usa fata (2 tweeter-e si 2 medii).

Merci anticipat.

 

Scuze ca nu ti-am dat codurile pieselor, dar mi-am prins urechile pe realoem cand am dat sa ma uit dupa coduri.

Sunt cam incalcite codurile pe acolo, asa ca am preferat sa-ti spun exact ce vreau.

 

 

PS. Am mai intrebat un user de pe forum care vinde piese noi, dar vad ca de cateva zile nu a mai raspuns deloc.

Link to comment
Share on other sites

buna,

spune-mi te rog un pret pt debitmetru la e39 520d touring 2001

cod 13627787076.

multumesc

700lei/bosch sau 360lei doar senzorul/producator smp-iti recomand bosch!!!!

 

As vrea si eu sa stiu pentru un E36 sedan preturi pentru niste fete de usi.

Deci, ce pret au toate fetele de usa (fata stanga-dreapta, spate stanga-dreapta), culoarea neagra, geamuri electrice pentru toate 4, iar cele de pe fata sa fie modelul cu 2 difuzoare pe usa.

Ma mai intereseaza si cum vin fetele de usa, adica daca vin si cu chestia aia din dreptul manerului (care este din textil sau piele) iar la usile din fata daca au si buzunarul ala de la picioare.

Si daca nu te deranjez prea mult, spune-mi si pretul pentru cele 4 difuzoare de pe usa fata (2 tweeter-e si 2 medii).

Merci anticipat.

 

Scuze ca nu ti-am dat codurile pieselor, dar mi-am prins urechile pe realoem cand am dat sa ma uit dupa coduri.

Sunt cam incalcite codurile pe acolo, asa ca am preferat sa-ti spun exact ce vreau.

 

 

PS. Am mai intrebat un user de pe forum care vinde piese noi, dar vad ca de cateva zile nu a mai raspuns deloc.

acum intelegi de ce eu cer codurile-o sa ti le dau preturile azi dar mai incolo ca e de cautat

Link to comment
Share on other sites

As vrea si eu sa stiu pentru un E36 sedan preturi pentru niste fete de usi.

Deci, ce pret au toate fetele de usa (fata stanga-dreapta, spate stanga-dreapta), culoarea neagra, geamuri electrice pentru toate 4, iar cele de pe fata sa fie modelul cu 2 difuzoare pe usa.

Ma mai intereseaza si cum vin fetele de usa, adica daca vin si cu chestia aia din dreptul manerului (care este din textil sau piele) iar la usile din fata daca au si buzunarul ala de la picioare.

Si daca nu te deranjez prea mult, spune-mi si pretul pentru cele 4 difuzoare de pe usa fata (2 tweeter-e si 2 medii).

Merci anticipat.

 

Scuze ca nu ti-am dat codurile pieselor, dar mi-am prins urechile pe realoem cand am dat sa ma uit dupa coduri.

Sunt cam incalcite codurile pe acolo, asa ca am preferat sa-ti spun exact ce vreau.

 

 

PS. Am mai intrebat un user de pe forum care vinde piese noi, dar vad ca de cateva zile nu a mai raspuns deloc.

acum intelegi de ce eu cer codurile-o sa ti le dau preturile azi dar mai incolo ca e de cautat

 

Multumesc pentru intelegere !

Banuiesc ca tu ai ceva mai detaliat decat realoem sau bmwfans, si din cauza asta am renuntat sa caut codurile.

In unele imagini, apar piesele dar nu sunt numerotate si trebuiesc cautate in alta parte.

Link to comment
Share on other sites

e aproape identic programul de original cu bmwfans-adica proportie de 99,99%

p.s. e 1485lei o fata de usa-dc te gandesti ca le vrei la banii astia iti caut exact ce iti trebuie..iar de aici zi-mi care difuzoare vrei http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=65&fg=20

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.