Jump to content

Angel eyes albe ... in sfarsit montate


zgabeatza

OEM sau nu  

195 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

c parere aveti de angel eyesu meu...mi.am luat teapa cu ele dar in final imi plac :)

sunt din targ....costa 50 roni si tin fix o luna...bine....la mine au tinut 20 de min... :blink:

sincer la mine a trecut o luna de cand le am...deci se pare ca am trecut testu....le.am cumparat d la un tip,care a zis ca imi si schimba cu ce culoare vreau eu daca ma plictisesc d astea! :)

 

ie imi place cum arata, insa ma intreb de cate ori ai sa fi oprit de politie ?

pana acum nu m.am oprit niciodata pt astea....daca ma opreste tine el o morala d`aia gen:le dai jos acum sa nu iti luam talonu bla bla bla....le dai 50 ron si uite de lege :) asa ca stai linistit ca politistii nu sunt asa rai cum vor sa para la inceput(sunt doar niste oameni infometati) :)

Link to comment
Share on other sites

pana acum nu m.am oprit niciodata pt astea....daca ma opreste tine el o morala d`aia gen:le dai jos acum sa nu iti luam talonu bla bla bla....le dai 50 ron si uite de lege :) asa ca stai linistit ca politistii nu sunt asa rai cum vor sa para la inceput(sunt doar niste oameni infometati) :)

Off topic:

 

Ce simplu pare...

 

P.S. vezi ca sunt 40 Caddy-uri noi noute echipate de RAR pregatite sa impanzeasca strazile bucurestiului ... cat de curand !!! :blink: ce parere ai?

Edited by Sorin Golf 3 cabrio
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

galben mi se pare mai frumos decat alb-oricum cand vad alb ma gandesc la ledurile...alea de la audi....care nu imi plac absolut deloc

dar gusturile nu se discuta

 

ps:eu am 118d deci e87 fara xenon...pot sa pun angels eye fara xenon..bine ca as pune si xenon...dar nu stiu de unde si cam cat m ar costa..recomandati la bmw sau la un service oarecare

Link to comment
Share on other sites

ps:eu am 118d deci e87 fara xenon...pot sa pun angels eye fara xenon..bine ca as pune si xenon...dar nu stiu de unde si cam cat m ar costa..recomandati la bmw sau la un service oarecare

La cei care comercializează kit-uri xenon şi angel eyes.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Reinvie topicul , caut de 2 luni becuri pentru angel eyes stock , acelea mai galbui E39,bineinteles cu face lift, am gasit intr-un singur loc de la philips 280 ron <_<) mai bine stau fara angel eyes ca arata ca BMW-urile fabricate pentru America pentru ca atunci ca ai numai pozitii se parind usor semnalele laterale si arata destul de suuper :) bafta ! Edited by Oliver
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

salutare,

vreau sa-mi pun si eu angel eyes rosu, pe un E87 din 06 albastru inchis spre negru, dar intrebarile mele sunt :- pot sa imi pun chiar daca n-am avut cerculete si n-am nici xenon??? cum se numesc mai exact? - cate imi trebuie??? - trebuie desfacut farul, am inrteles ca e risc apoi sa intre apa sau sa se abureasca???

 

ms anticipat

Link to comment
Share on other sites

salutare,

vreau sa-mi pun si eu angel eyes rosu, pe un E87 din 06 albastru inchis spre negru, dar intrebarile mele sunt :- pot sa imi pun chiar daca n-am avut cerculete si n-am nici xenon??? cum se numesc mai exact? - cate imi trebuie??? - trebuie desfacut farul, am inrteles ca e risc apoi sa intre apa sau sa se abureasca???

 

ms anticipat

 

 

scz.. nu stiu dc s-a postat de 2 ori!

 

chestia ca sunt in anglia si pot achizitiona "cerculetele", si intreb pt ca sunt tot felul de prostii pe piata!

Edited by BeB
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.