Jump to content

Un 320d....


G U N T H E R

Recommended Posts

Scaunul din dreapta nu este prevazut cu tetiera?

 

adevarul este sorine ca trebuie sa-mi termine saptamana asta si tetierele in textil gri, iar pe spate mai am de facut cotiera centrala in piele albastra....dar nu am mai avut rabdare sa mai tin masina desfacuta pana sa-mi termine marius si asta......ca cine stie, poate ma prindea craciunul :) la ce stil de miscare are omu'

 

AratĂŁ grav de tot.

 

A meritat aÂşteptarea. :D

 

Sã le stãpâneºti sãnãtos! :)

 

merci frumos ciupane, si a ta a iesit p!%&@ rau......cat despre timp, ce pot sa mai zic....prietenii stiu de ce :)

 

vineri sunt prezent la intalnire

 

si am zis ca nu mai bag niciun euro in masina....o sa bag lei :)

 

de cate ori nu mi-am zis si eu fraza asa cu banii.....dar mereu m-am mintit :) ...mai am de pus un pachet M-tehnik2 si mai vad eu

ne vedem pe vineri ;)

10x pt aprecieri! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sau de ce nu un kit de turbina si intercooler mai maricele ;)

 

MAS, ca intodeauna pus pe "glume"....eu cred ca tu vrei sa prajesc si eu ambreajul :) :)

 

frumos au iesit scaunele...

sa te poarte sanatos :D

 

merci frumos....ai fi crezut ca pot iesi atat de bine la ce hal deplorabil aratau? :)

 

:)

foarte frumos a iesit. a meritat asteptarea....

 

merci mish,

acu' sper ca no sa te mai lauzi atat cu tapiteria ta verde piele/textil :)

 

frumos a iesit, cat a costat toata distractia?

 

merci frumos sef, a costat fix 1mie epuroi - scaune+tapitat :D

Link to comment
Share on other sites

Gunther scuze ca te intreb ,dar dupa ce ai pus tapiteria de piele ,mai functioneaza airbag-urile din scaune.

Superb interiorul ,sa ai parte de ea si cit mai multi km.

 

asta am uitat sa precizez, cand am pus contactul mi-a aparut eroarea de airbag pe bord :) ....am observat ca multe masini care au scaune sport au probleme cu senzorii de la scaune;

 

merci pt aprecieri :)

Link to comment
Share on other sites

un mic upgrade: scaune sport+tapiterie "individual" :)

 

scaunele initial au fost tapiterie neagra achizitionate de la userul noname, modificarile de culoare atat pt scaune cat si pt bancheta facute de Marius Design.

Frumoasa masina :) Ii lipsesc insa niste covorase OEM :)

Edited by angela28
Link to comment
Share on other sites

acu vazui si eu pozele...

doua cuvinte: BE-LEA!

 

oooo...ce onoare, domul verssat ne-a vizitat....merci ma de aprecieri, poate ne vedem pe vineri sa le studiem mai bine ;)

 

Nu existĂŁ airbag-uri ĂŽn scaune.

Existã un senzor de prezenÞã În scaunul dreapta faÞã.

 

corect. Ciupanu prompt as always...

 

Frumoasa masina :D Ii lipsesc insa niste covorase OEM :)

 

@angela :) ....uita-te mai atenta si ai sa vezi ca sunt OEM...

Merci pt apreciere!

 

E p...a masina !!!

 

cred ca acu' e si mai p---a cu bancheta montata...ce ma-ti mai injurat martea trecuta si tu si mishoo :)

 

poate ai vruut sa zici: BELE-A!.... frumos au iesit man..... cat despre faza cu turbo si intercooler is de acord cu MAS :)

 

merci frate,

cat despre MAS....e poveste lunga.....el este o copie fidela a lui STIG, dupa cum spunea si un coleg mai sus... :)

Link to comment
Share on other sites

:) :) :) smechera masina.

merci frumosssss,

 

ssssi a ta e ssssssmechera frate sssssarpe :D :)

 

Maniaculeeeeeeeeeee.........nu te-ai lasat!!!

Arata foarte bine ;)

 

miss liquid, merci pt apreciere :)

.....normal ca nu m-am lasat, stii doar ca aveam "mancarimi" in dos demult sa-mi pun scaune sport, ideea cu tapitatul recunosc ca a venit mult din necesitate (scaunele fiind negre - interiorul meu fiind gri dadeau fix ca un c.. :D ) dar si putin din dorinta de a mai cheltuii niste bani pe masina :D :lol:

Edited by G U N T H E R
Link to comment
Share on other sites

Ce faina a iesit...super tare...

Sa ai noroc de ea...fain de tot a iesit... :)

multumesc frumos, nici a ta nu e mai prejos deloc :)

 

Apropo nebunule: a iesit BELEA! sa te bucuri de investitie :) cu toata caterinca am si uitat sa te felicit, desi m-am uitat la poze de cum le-ai postat...

 

@ MAS, pai cum sa vezi tu tuning-uri-le marunte la o masina....tu esti prea ocupat cu partea tehnica de tuning.."turbine, compresoare...intercoolere...ambreiaje :) "

merci frumos, anyway ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.