Jump to content

Accidente BMW


alex

Recommended Posts

  • Replies 606
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

de ce va mirati? e plin de carnati saraci care repara masini avariate grav si apoi incearca sa le vand ca fiind bune. mai ales in vestul tarii si in bucuresti sunt zeci de 'ateliere' (ca service-uri e mult spus) unde asta se face de dimineata pana seara.
Link to comment
Share on other sites

ejti putin nebun.......

81880[/snapback]

 

bah sincer.......e si gascan fraierul de la volan .....ai carnet de cateva luni si tu zbori pe sosea cu peste 200km/h

pune si poze de la accidentul lui kamikaze caline sa vada lumea cum te paraseste mintea daca nu ai grija de ea :blink:

si tu ce crezi ca mai faci cu masina aia decat piese de schimb......

Link to comment
Share on other sites

accidentul s-a petrecut pe o portiune de drum cu 4 benzi linie dreapta.....unde lejer prinzi 200km/h. a intrat in depasire brutal...i-a fugit spatele...o lovit shantzu cu lateralul masinii..o zburat pe geammm...iar masina s-a mai rostogolit de ceteva ori.ca norocu ca a scapat ok...cateva copci si clavicula rupta...doar atat. a intrat in shantz la juma de metru de un copac foarte gros..... :blink: ...

(aici e vorba de bmwul de mai sus)

 

 

 

rms: pun poza......

 

p.s. opel astra coupe bertone 270cp 4 morti: 2prieteni buni 19 si 20 ani .RIP s-a intamplat in toamna.

Edited by Calin325
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Un BMW seria 1, mergand pe o strada secundara din cartierul Pacurari, cu (martorii spun) peste 100km/h, a spulberat pur si simplu un om care traversa prin loc nepermis.

 

Impactul se pare ca a fost deosebit de violent, martorii descriind scene de filme horror, cu creieri si bucati de craniu imprastiate peste tot.

 

Stirea a aparut initial pe un forum local, dar datorita unor presiuni exercitate, a fost inlaturata. Se pare ca soferul facea parte din comunitatea locala de "raceri".

 

R.I.P.

 

Din pacate daca se poate dovedi ca avea 100 km/h soferul are cel putin o parte de vina.

 

:blink:

Link to comment
Share on other sites

totusi ff brutal AR99RMS chiar daca a gresit nar trebui sa spui asa ca sa stii ca sa intamplat si la case mai mari si se poate intampla oricui,mi se pare urat din partea ta in rest succes in viata accidentatului

85763[/snapback]

 

bah ia nu va mai gasiti voi sa comentati....pai normal in pana mea ca se intampla si la case mai mari ca aia cu case mari le da la prunci tot ce vrea muschiul lor......fara sa se gandeasca daca ii tine putzulica si daca pot sa faca fata tentatiei pedalei

 

si is foarte suparat deoarece era tanar si ficior fain si era prieten cu mine si din cauza tentatiei sio imprastiat capatzana si o mai luat 3 persoane nevinovate cu el!!!!!

asta tre sa stie toata lumea si sa se gandeasca de 2 ori cand apasa pedala!!!!!!

......daca gresesti nu va scrie replay ci va scrie A trait .......

 

asa ca ar fi bine sa invatam din greselile si inconstienta lu altii!!!!!

 

.....Viteza ucide!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

si sa fiu sincer si sa va spun pana la capat......am fost la capela la ei iar la cel dindreapta cand am fost si am vazut mama copilului cat era de indurerata iar fraza care a spuso mia ramas intiparita pana in ziua de azi in minte....Uite mama au venit copii la tine......

 

....mi s-a rupt sufletul ....jur!!!!!!! :blink:

 

asa ca lasa frate sa vada lumea ...ca multi viseaza forje si sute de km la ora fara sa se gandeasca la acel....dar daca?????.....se sparge o roata, sare un iepure, aterizeaza un meteorit, imi taie calea alba ca zapada....etc

 

hai noroc si drive safety!!!!!

Link to comment
Share on other sites

totusi ff brutal AR99RMS chiar daca a gresit nar trebui sa spui asa ca sa stii ca sa intamplat si la case mai mari si se poate intampla oricui,mi se pare urat din partea ta in rest succes in viata accidentatului

85763[/snapback]

 

bah ia nu va mai gasiti voi sa comentati....pai normal in pana mea ca se intampla si la case mai mari ca aia cu case mari le da la prunci tot ce vrea muschiul lor......fara sa se gandeasca daca ii tine putzulica si daca pot sa faca fata tentatiei pedalei

 

si is foarte suparat deoarece era tanar si ficior fain si era prieten cu mine si din cauza tentatiei sio imprastiat capatzana si o mai luat 3 persoane nevinovate cu el!!!!!

asta tre sa stie toata lumea si sa se gandeasca de 2 ori cand apasa pedala!!!!!!

......daca gresesti nu va scrie replay ci va scrie A trait .......

 

asa ca ar fi bine sa invatam din greselile si inconstienta lu altii!!!!!

 

.....Viteza ucide!!!!!!!!

85776[/snapback]

sunt total de acord cu tine.Se poate intimpla oricui.Numai in filme personajul pozitiv scapa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.