Jump to content

Accidente BMW


alex

Recommended Posts

  • Replies 606
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cand se intalneste o dacie cu un bmw iese asta.

imi pare rau pentru accidentul pe care l-ai avut, dar ma bucur ca tu nu ai patit ceva grav.

totusi as fi fost tare curios sa vad cum arata si masina moshului in urma impactului cu BMW-ul

Link to comment
Share on other sites

imi pare rau pentru accidentul pe care l-ai avut, dar ma bucur ca tu nu ai patit ceva grav.

totusi as fi fost tare curios sa vad cum arata si masina moshului in urma impactului cu BMW-ul

36174[/snapback]

 

arata mult mai rau decat bmw-ul coltul din stanga fata era cam pe linia de centru a masini, imi pare rau ca nu am facut niste poze dar eram prea nervos, oricum si la mine e destul de lucru, reparatiile ajung pe la 1500-1700 de euro.

Link to comment
Share on other sites

Pao26 vine si imi arunca tot felul de invective sub impulsul ca eu as fi spus ceva despre el. Eu nu il cunosc si ce am postat anterior, sustin si acum....

 

Se poate reciti, aici...

 

Suntem dispusi sa-l ascultam cu conditia sa se comporte civilizat si sa sustina un dialog civilizat, chiar daca NU este de acord cu adjectivele proliferate pe acest thread. Daca nu poate, nu am sa permit iesiri pline de invective si lipsite de continut.

Link to comment
Share on other sites

o vinde.. 11.000 :blink:

 

vezi ca e si pe autovit

37414[/snapback]

 

Mult rau.Dupa reparatie nu prea mai ramane cine stie ce.Numai airbag-ul ala de volan e vreo 600 de euro.Dar oricum se pune alt volan cu airbag cu 150-200.

Masina poate ca face vreo 18-19 mii dar nu asta conteaza, conteaza cu cat se vinde, adica vreo 15-16 cam asa.

Nu vrea cuma un 307 la schimb? :)

Link to comment
Share on other sites

masina a costat 28.000E. A adus-o anul trecut din Germania.

Pe autovit mai e una din 2001 ca asta si e 19.700E si n-are ce are asta.

Asta e Bmw Individual, are asa:Pachet de M, piele nappa, scaune si bancheta incalzite, scaune fata cu masaj, jante M pe 18, cauciucuri noi (au cateva luni), perdelute spate electrice, 10 airbaguri, tv, navigatie, telefon, xenon. Are si motorul de 193 de cai..

Link to comment
Share on other sites

masina a costat 28.000E. A adus-o anul trecut din Germania.

Pe autovit mai e una din 2001 ca asta si e 19.700E si n-are ce are asta.

Asta e Bmw Individual, are asa:Pachet de M, piele nappa, scaune si bancheta incalzite, scaune fata cu masaj, jante M pe 18, cauciucuri noi (au cateva luni), perdelute spate electrice, 10 airbaguri, tv, navigatie, telefon, xenon. Are si motorul de 193 de cai..

37422[/snapback]

 

Eu am zis cu cat se vinde ca sa nu stai luni de zile cu banii blocati.Cat valoreaza ea e alta chestie, poate ca mult peste 20.

Eu stiu una la fel la Iasi,poate mult mai misto ca asa,e in revista autosupermarket, si a cerut ala 16500 pe ea si a dat-o cu 15800, ca i-am propus eu un schimb cu 307le :blink: .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.