Jump to content

Bmw E65


r_z_v

Recommended Posts

limuzinelor in general nu le sta foarte bine cu astfel de tuning....

jantele sunt oribile ( manele )

becurile pe sub praguri iar sunt oribile.

mie unu nu-mi place. singurul tuning care l-as vedea bine pe un seria 7 e hamann.

 

la masina aia ii lipsesc tobele cu beculete, cd sub oglinda, catel are da din cap in spate huse din bile de lemn, volan burete albastru, stouri lexus style si noroc ca nu are schimbator.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vad seria 7 ca pe o masina din care sa cobori la costum in parcarea companiei pe care eventual o detii. din masina asta m-as vedea coborand la trening si mestecand guma de mestecat in parcarea mcdonaldsului... indiferent cat de scumpa a fost toata treaba...

 

Foarte bine spus. Fara suparare si cu tot respectul, masina nu imi place deloc. Te astepti sa iasa Snoop sau 50 Cent din ea... Foarte bling arata.

Link to comment
Share on other sites

Si daca o sa coboare 50Cent din E65 e vreo problema? Daca e dupa unii, ar trebui sa te imbraci doar in costum ca sa mergi cu seria 7. In final e doar o masina, nimic mai mult.

 

Pai E65urile aratate mai sus sunt majoritatea standard. Probabil lumea se multumeste cu o masina la fel ca a altora, fara sa isi doreasca sa fie cu ceva in plus fata de altii. Fiecare are mentalitatea lui.

 

Urmeaza sa mai ziceti ca nu am voie sa ma plimb cu Ferrari prin oras daca nu am peste 50 de ani si parul alb in cap.

Link to comment
Share on other sites

Nu e vorba ca am luat-o prea in serios... dar se pune prea mult accent pe ideea ca 7le trebuie sa fie tinut stock si sa fi un anume gen de om ca sa il conduci. Daca mie imi place masina asta.. de ce sa nu merg cu ea si sa ii fac ceva in plus fatza de alte E65uri?

 

Nu merg nici in trening imbracat, nu ascult nici manele.. pur si simplu imi place modelul acesta de masina si am avut posibilitatea sa fac ceva in plus la el. La varsta mea, in place mai mult sa arate gen 50 cent, cum zic unii. Cand o sa ajung la 50 de ani o sa il tin si eu poate inalt si doar niste roti simplute. Pana atunci imi fac nebuniile cu ea....

 

 

Un logan o sa imi iau sa tin rotile de iarna de la 7 in el. Plus ca nu suport fotbalul :twoup:

Link to comment
Share on other sites

intodeauna conteaza ce iti place tie, daca tu iti poti permite sa pui aur pe masina si iti place rezultatul din partea mea GO.Parererile intodeauna o sa se imparta in bune si rele.Mie imi place masina, am o mica obiectie dar per total masina e prea reusita ca sa mai conteze, vezi ca ai uitat de pozele cu interiorul masinii Edited by paco_wonderboy
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
culmea e ca tuneri de top au deschis moda 'spoturilor', cred ca prima masina cu spoturi pe care am vazut-o a fost un CL 63 AMG, cand abia aparuse, intr-o zona selecta a londrei... ma gandeam ca si ei sunt tarani. dar in multe cazuri sunt doar oameni care isi iau masini 'la cheie' direct de la firme de tuning sau handleri care vand masini modificate...
Link to comment
Share on other sites

culmea e ca tuneri de top au deschis moda 'spoturilor', cred ca prima masina cu spoturi pe care am vazut-o a fost un CL 63 AMG, cand abia aparuse, intr-o zona selecta a londrei... ma gandeam ca si ei sunt tarani. dar in multe cazuri sunt doar oameni care isi iau masini 'la cheie' direct de la firme de tuning sau handleri care vand masini modificate...

 

De vine nu sunt firmele de tuning din afara sau din tara, treaba lor este sa presteze servicii.

 

Bunul gust trebuie sa vina de la clienti.

 

Macar a mers pe modificari de la o firma de renume

 

Esteticul tine de renumele firmei?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.