Jump to content

320D


CRZ

Recommended Posts

dupa cum spuneam...toata treaba cu coupeul nu a mers tocmai bine asa ca mi-am luat sedan pana la urma...are multe optiuni...pun si 2 poze cu el (o sa mai pun) si am si un consum la pompa pt extern...5.4 litri...In orice caz masina e beton...nici nu ma asteptam la altceva de la un BMW :twoup: :twoup:

 

 

post-9607-1208286669_thumb.jpg post-9607-1208286905_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

daca s-ar opri si ploaia asta si as putea sa imi gasesc filtrul de polarizare de la aparat i-ash trage niste poze mai misto :twoup:

Are jante pe 18"....cam greu cu ea la denivelari dar am ajuns sa ma descurc :twoup:

Link to comment
Share on other sites

dupa cum spuneam...toata treaba cu coupeul nu a mers tocmai bine asa ca mi-am luat sedan pana la urma...are multe optiuni...pun si 2 poze cu el (o sa mai pun) si am si un consum la pompa pt extern...5.4 litri...In orice caz masina e beton...nici nu ma asteptam la altceva de la un BMW :twoup: :twoup:

 

 

post-9607-1208286669_thumb.jpg post-9607-1208286905_thumb.jpg

Lol, a "true beliver " in consum!

 

ALO, mai lasati fratilor consumul asta odata ca nu de asta v-ati luat bmw!!!!

Link to comment
Share on other sites

thnx guys :twoup:

 

dupa cum spuneam...toata treaba cu coupeul nu a mers tocmai bine asa ca mi-am luat sedan pana la urma...are multe optiuni...pun si 2 poze cu el (o sa mai pun) si am si un consum la pompa pt extern...5.4 litri...In orice caz masina e beton...nici nu ma asteptam la altceva de la un BMW :D :D

 

 

post-9607-1208286669_thumb.jpg post-9607-1208286905_thumb.jpg

Lol, a "true beliver " in consum!

 

ALO, mai lasati fratilor consumul asta odata ca nu de asta v-ati luat bmw!!!!

 

 

Nu conteaza cat consuma, am scriso ca o curiozitate pt ca am reusit sa fac un drum mai lung in afara orashului :twoup:

Edited by CRZ
Link to comment
Share on other sites

apropo am mers sambata prin sibiu cu un 318i 2002 prin sibiu si desi mi-a placut :twoup: nu m-a convins total :twoup:

sper sa nu devieze topicu in alta discutie diesel vs. benzina... a fost alegerea mea...

 

pune si tu mai multe poze...imi place masina,cam asa mi-o doream si eu....

 

promit sa pun cat mai curand...

Link to comment
Share on other sites

e si coupeul in poza, dar numarul de la mercedes e foarte interesanta coincidenta.

Acum imi aduc aminte ca erau niste romani la numere , daca iti aduci aminte de bmw-ul coupe era prima masina in parcarea de la numere.

 

din greseala am pus de 3 ori poza , poate sterge careva ca nu am adus decat un C si un coupe nu cate 3 din fiecare.

post-8714-1208290124_thumb.jpg

post-8714-1208290319_thumb.jpg

post-8714-1208290369_thumb.jpg

Edited by nicukla
Link to comment
Share on other sites

la numere s-au ocupat 2 prieteni...eu nu am fost cu ei...eram obosit :twoup:

 

oricum tare chestia cu numerele... o sa il intreb pe unul din ei cand se intoarce la valcea daca isi mai aduce aminte :twoup:

Edited by CRZ
Link to comment
Share on other sites

la numere s-au ocupat 2 prieteni...eu nu am fost cu ei...eram obosit :D

 

oricum tare chestia cu numerele... o sa il intreb pe unul din ei cand se intoarce la valcea daca isi mai aduce aminte :D

 

 

misto :twoup: sa ai grija de ea si ea de tine...insa cu motorina de la noi o sa mai ai si surprize :twoup: sau nu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.