Jump to content

pro si contra iDrive


alex

Va place iDrive?  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pentru Idrive vreau sa trec la E60 cand o fi ceva banuti in plus. Imi place E39 pt linia clasica si eleganta dar sunt si un gadget freak in acelasi timp... Idirive cred ca e maximum de comunicare sofer-masina pe care il poti obtine. Chiar daca pana inveti sa il folosesti iti cam prinzi urechile la inceput..dar.. de-aia e omu singuru animal rational, ca invata. Deci inca un vot PRO Idrive
Link to comment
Share on other sites

Eu nu ma joc toata ziua la iDrive, dar este un sistem bun de avut in masina. Controleaza toate setarile cu un singur buton; elegant. Sunt 100% pro iDrive, dar nu as merge asa departe incat sa spun ca este cea mai buna inventia a BMW-ului din ultima perioada... Poate V10-le sa fie, dar iDrive...
Link to comment
Share on other sites

tinand cont ca postul a fost inceput acum ceva ani de zile, cand inca I Drive era ceva necunoscut pentru multi, acum cred ca nu mai exista lume anti I Drive,doar poate vreun pierdut in spatiu si timp care nu stie macar sa trimita un sms de la mobil sau sa se uite de un numar in agenda telefonului, adica un anti IT ar mai putea da un vot contra.

Cat despre comentarii de genul ca e mai greu de folosit la inceput, cred ca e mai greu de jucat un joc la calculator decat sa folosesti un idrive care pare un menu simplu de telefon mobil

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
Nu am mai scris de mult pe la voi, dar m-au lovit curiozitatile, tare mult as vrea sa gasesc un site in care sa spuna ce funtii are idrive-ul deoarece planuiesc sa-mi iau un 320i, si nu stiu daca merita sa dau sau nu banii pe o navigatie profesionala, si daca merita oare si TV-Function. Oricum, obligatoriu profesional, decat busines mai bine nu, ori 1000 Euro in plus ori in minus. Edited by test_driver
Link to comment
Share on other sites

Nu am mai scris de mult pe la voi, dar m-au lovit curiozitatile, tare mult as vrea sa gasesc un site in care sa spuna ce funtii are idrive-ul deoarece planuiesc sa-mi iau un 320i, si nu stiu daca merita sa dau sau nu banii pe o navigatie profesionala, si daca merita oare si TV-Function. Oricum, obligatoriu profesional, decat busines mai bine nu, ori 1000 Euro in plus ori in minus.

 

Cam ce are prin meniuri: http://www.e60.net/information/idrive/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.