Jump to content

Vreau sa- mi vand Passatul 2006


asc444

Recommended Posts

POIUYT tu ai statie si subwoofer pe cd-playerul original al masinii? Ai schimbat boxele? Cum se aude? Ca vreau si eu sa-mi upgradez sunteul (am casetofon bmw reverse) si nush daca sa-mi iau un aftermarket (care cred ca se aude mai bine, dar nu se potriveste in bord) sau cd-player oem.

 

am pus statia si subul+bobina de intretinut bateria si amperaju, la instalatia si casul (mp3) original al masinii...iei semnal dintr-o boxa spateee...se pune un mini amplificator de sunet (sau ce o fi ala,stiu aia de la muzica) si cel mai important daca nu ai deschizatura de sky...se decoperteaza ce se poate si se dau 2 gauri cu o masina de taiat si pui in ele tub dala de final de subwoofer ca sa se vada frumos sus(chiar cochet)...si se aude super :twoup: (total 400euro)

 

 

bafta...daca ai combi numai ai nevoie de ultima parte...sau investesti intr-o muzica de iti cade bara de pe spate ca sa auzi si tu ceva in masina,foarte buna metoda cu un mega,mega difuzor de sub' in perna spate...(1000-1500 euro)

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

asc444:masina ta are piele?

are jante cele mai scumpe?

are navi?

are volan in 3 spite cu comenzi pe el?

are bixenon?

spalatoare faruri?

unchiul meu si-a luat in 2007 cu 22.000euro passat cu 140 cai 4motion

an fabr.2006

nu cred ca merita sa iei o masina noua,numai de dragul ca ..iesi cu o masina noua de la dealer :twoup:

 

Sa-ti spun.

Am luat Solenza noua, miroasea tapiteria. Motorul mirosea a cauciucurile alea noi de pe acolo. Vopseaua lucea. Trecea unu cu Mercedes, nu ma interesa.

Am luat Passatul, Passatul a fost altceva, a fost incununarea banilor cei aveam acum 2 ani, facand datorii... Insa Passat la condus e traznet. Plus ca am 2m inaltime. Conducand supersportiv, nu m-a dezamagit decat pe zapada, sau in curbe stranse luate cu viteza mare pe drumuri denivelate. Dar, in fine, fiecare tip de suspensie are avantajele ei.

Masina asta e pe firma mea. Dupa vanzare trebuie sa platesc cam 3000 eur la stat impozit. Deci ajung sa dau inca odata banii pentru un seria 3. Daca merita? Am convingerea, ca daca nu merita, nu erau mai multe BMW model 2005 pe sosele fata de Mercedes (orice).

Nu intru in amanunte, Logan am pe firma nou luat.

Passat b5,5 e la second, e luat de fratele meu.

 

Am jantele de aluminiu cele mai ieftine, la volan din piele ai si 3 spite. Am scris ce dotari am.

 

Ce nu voi intelege la VW este faptul ca majoritatea producatorilor de diesel au mers pe commonrail cu mult timp in urma, insa ei una si buna: pompe diuze. Acum, au trecut la commonrail, recunoscand ca la 170 cp, economisesc 0.6 l. Cred ca si zgomotul e mai mic.

Avand in familie b5.5 (varianta anterioara de Passat) din 2003, ne va fi greu sa ne dezobisnuim de zgomotul unic al acestui motor (si eu la b6 am tot pompe).

Masinile pentru familia mea, sunt animalele noastre de casa.

 

Iau BMW ca o noua incununare a banilor cei am acum. Insa trebuie sa vad daca am loc in seria 3. Eu sunt din jud. Hunedoara, cel mai apropiat dealer este in Sibiu.

Link to comment
Share on other sites

@asc444 Pff... nici nu stiu de unde sa incep, ai niste "issues" serioase de tot. Vrei masina model nou sa moara dusmanii si mai vrei masina sa te placa femeile da' vrei si masina sa consume putin ca deh. Ti-am tot citit posturile si vreau sa cred ca faci misto. Iti dau doar o definitie din DEX, de la ce cuvant e o sa ma abtin sa zic: "(Persoanã) care admirã ºi adoptã fãrã discernãmânt ºi cu orice preÞ tot ce este la modã."

 

@Lifestyle Am citit azi 2 topic-uri de pe bmwclub destul de mari si cred ca 10% din posturi sunt ale tale... sincer, nu trebuie sa postezi CHIAR MEREU, mai ales cand ai pretentia ca stii ce vorbesti si zici numa' balarii. Poate-ar trebui s-o lasi mai moale cu afirmatii gen "deh, soferii de passat se multumesc cu mai putin" sau cu facutul misto de oameni care au 20cp in minus fata de cat ai tu pe ditamai balena :twoup: Stii cum se zice, putina modestie nu strica.

 

Si-uite asa mi-am facut inca 2 prieteni :twoup:

Link to comment
Share on other sites

asc444:masina ta are piele?

are jante cele mai scumpe?

are navi?

are volan in 3 spite cu comenzi pe el?

are bixenon?

spalatoare faruri?

unchiul meu si-a luat in 2007 cu 22.000euro passat cu 140 cai 4motion

an fabr.2006

nu cred ca merita sa iei o masina noua,numai de dragul ca ..iesi cu o masina noua de la dealer :twoup:

 

Sa-ti spun.

Am luat Solenza noua, miroasea tapiteria. Motorul mirosea a cauciucurile alea noi de pe acolo. Vopseaua lucea. Trecea unu cu Mercedes, nu ma interesa.

Am luat Passatul, Passatul a fost altceva, a fost incununarea banilor cei aveam acum 2 ani, facand datorii... Insa Passat la condus e traznet. Plus ca am 2m inaltime. Conducand supersportiv, nu m-a dezamagit decat pe zapada, sau in curbe stranse luate cu viteza mare pe drumuri denivelate. Dar, in fine, fiecare tip de suspensie are avantajele ei.

Masina asta e pe firma mea. Dupa vanzare trebuie sa platesc cam 3000 eur la stat impozit. Deci ajung sa dau inca odata banii pentru un seria 3. Daca merita? Am convingerea, ca daca nu merita, nu erau mai multe BMW model 2005 pe sosele fata de Mercedes (orice).

Nu intru in amanunte, Logan am pe firma nou luat.

Passat b5,5 e la second, e luat de fratele meu.

 

Am jantele de aluminiu cele mai ieftine, la volan din piele ai si 3 spite. Am scris ce dotari am.

 

Ce nu voi intelege la VW este faptul ca majoritatea producatorilor de diesel au mers pe commonrail cu mult timp in urma, insa ei una si buna: pompe diuze. Acum, au trecut la commonrail, recunoscand ca la 170 cp, economisesc 0.6 l. Cred ca si zgomotul e mai mic.

Avand in familie b5.5 (varianta anterioara de Passat) din 2003, ne va fi greu sa ne dezobisnuim de zgomotul unic al acestui motor (si eu la b6 am tot pompe).

Masinile pentru familia mea, sunt animalele noastre de casa.

 

Iau BMW ca o noua incununare a banilor cei am acum. Insa trebuie sa vad daca am loc in seria 3. Eu sunt din jud. Hunedoara, cel mai apropiat dealer este in Sibiu.

 

 

Ce tare...au ajuns cei de pe forumul VW sa intre in contradictie pe forum BMW...

 

Tu vad ca incerci sa te convingi pe tine ca merita sa iti iei BMW...nush exact ce urmaresti tu aici pe forum BMW dar daca vrei sa treci de la Passat la BMW...fa-o fara prea mult tam tam, nu stiu cat de mult ai condus tu un BMW sa iti dai seama cat consuma si acuma motivele tale pot fi XXXX motive (ca masina sta impecabil pe drum, calitativ, estetic, etc) dar sa zici ca iti cumperi BMW pt ca consuma mai putin ca un Passat ...

Link to comment
Share on other sites

eu nu te acuz ca ti-ai luat bmw sau audi,parerea mea este ca nu se compara bmw cu audi si vw iar de mercedes nu stiu ce sa zic

am un unchi care are passat din 2006 cu toate dotarile cu 140 cai si 4motion si cand am mers cu el in sat mi-a dat masina sa o conduc ,si nu m-am putut tine dupa un 318i nici cum i-am dat talpa si am dus acu pana la 195km/h dar bmw mergea mai tare

eu am 318d eu in viteza a 5-ea sunt cu turatia la 2.000rpm la viteza de 100km

el cu passatu` in viteza a 6-ea ii cu turatia la 2.000rpm la viteza de 100km ,deci o viteza in plus ,dar degeaba

 

Passat-uri de 140 de cai TDI-uri mananc zilnic pe ruta Craiova- Pitesti . :twoup:. au un caracter subvirator pe curbe de tot rahatul si nici in linie dreapta nu sunt cine stie ce. pe la 180-190km/h te uiti dupa ele in oglinda.

 

 

OnTopic: asc444. daca il iei pentru sigla si pentru consum .... clarrrr iti zic sa te reorientezi. un bmw se cumpara pentru performantele dinamice si pentru placerea de a-l conduce.

 

asa e , pt consum mai are si varianta mondeo care e peste passat cu ultimul model , are si o motorizare de 170 cai , cu dotari ghia sau titaniumx e pe la banii de passat

Link to comment
Share on other sites

Masina asta e pe firma mea. Dupa vanzare trebuie sa platesc cam 3000 eur la stat impozit. Deci ajung sa dau inca odata banii pentru un seria 3. Daca

 

Pai fa-te si tu ca o vinzi in rate regim leasing...si factura se face pe ultima rata in valoare sa zicem de 1000 de euro.. si platesti TVA nesemnificativ, sau iti gasesti client pe care nu-l intereseaza de factura si faci factura la jumate de pret...

Sau poate a avut accident si ai vandut defapt epava la 3000 de euro.. etc. vezi tu contabil de treaba sa ai... restu nu conteaza

Edited by Lifestyle
Link to comment
Share on other sites

asc444:masina ta are piele?

are jante cele mai scumpe?

are navi?

are volan in 3 spite cu comenzi pe el?

are bixenon?

spalatoare faruri?

unchiul meu si-a luat in 2007 cu 22.000euro passat cu 140 cai 4motion

an fabr.2006

nu cred ca merita sa iei o masina noua,numai de dragul ca ..iesi cu o masina noua de la dealer :twoup:

 

Sa-ti spun.

Am luat Solenza noua, miroasea tapiteria. Motorul mirosea a cauciucurile alea noi de pe acolo. Vopseaua lucea. Trecea unu cu Mercedes, nu ma interesa.

Am luat Passatul, Passatul a fost altceva, a fost incununarea banilor cei aveam acum 2 ani, facand datorii... Insa Passat la condus e traznet. Plus ca am 2m inaltime. Conducand supersportiv, nu m-a dezamagit decat pe zapada, sau in curbe stranse luate cu viteza mare pe drumuri denivelate. Dar, in fine, fiecare tip de suspensie are avantajele ei.

Masina asta e pe firma mea. Dupa vanzare trebuie sa platesc cam 3000 eur la stat impozit. Deci ajung sa dau inca odata banii pentru un seria 3. Daca merita? Am convingerea, ca daca nu merita, nu erau mai multe BMW model 2005 pe sosele fata de Mercedes (orice).

Nu intru in amanunte, Logan am pe firma nou luat.

Passat b5,5 e la second, e luat de fratele meu.

 

Am jantele de aluminiu cele mai ieftine, la volan din piele ai si 3 spite. Am scris ce dotari am.

 

Ce nu voi intelege la VW este faptul ca majoritatea producatorilor de diesel au mers pe commonrail cu mult timp in urma, insa ei una si buna: pompe diuze. Acum, au trecut la commonrail, recunoscand ca la 170 cp, economisesc 0.6 l. Cred ca si zgomotul e mai mic.

Avand in familie b5.5 (varianta anterioara de Passat) din 2003, ne va fi greu sa ne dezobisnuim de zgomotul unic al acestui motor (si eu la b6 am tot pompe).

Masinile pentru familia mea, sunt animalele noastre de casa.

 

Iau BMW ca o noua incununare a banilor cei am acum. Insa trebuie sa vad daca am loc in seria 3. Eu sunt din jud. Hunedoara, cel mai apropiat dealer este in Sibiu.

 

 

Ce tare...au ajuns cei de pe forumul VW sa intre in contradictie pe forum BMW...

 

Tu vad ca incerci sa te convingi pe tine ca merita sa iti iei BMW...nush exact ce urmaresti tu aici pe forum BMW dar daca vrei sa treci de la Passat la BMW...fa-o fara prea mult tam tam, nu stiu cat de mult ai condus tu un BMW sa iti dai seama cat consuma si acuma motivele tale pot fi XXXX motive (ca masina sta impecabil pe drum, calitativ, estetic, etc) dar sa zici ca iti cumperi BMW pt ca consuma mai putin ca un Passat ...

 

Nu iti vine sa crezi, dar eu nu scriu pe forumul VW. Moderatorii de acolo sunt mai presus decat mine. Si unii membrii.

Nu fac tam, deoarece daca citesti cu atentie eu am dorit sa inchid topicul de mult, insa cu raspunsuri am fost dator, si am scris cum am gandit.

Referitor la consum, nu sunt singurul ce ia BMW pentru consum. Intreaba pe cineva ce are de ales intre Mercedes si BMW, iti va spune cu siguranta: motoarele Mercedes sunt lenese si consuma mult. Nu exclud un 340 cp de la Mercedes, ce consuma mai mult ca un Audi q7 de 500 cp (pe o masina mult mai grea). Oricum Mercedes nici nu-mi place cum arata, exceptie fac modelele de care nu am bani (exclus seria S).

 

@asc444 Pff... nici nu stiu de unde sa incep, ai niste "issues" serioase de tot. Vrei masina model nou sa moara dusmanii si mai vrei masina sa te placa femeile da' vrei si masina sa consume putin ca deh. Ti-am tot citit posturile si vreau sa cred ca faci misto. Iti dau doar o definitie din DEX, de la ce cuvant e o sa ma abtin sa zic: "(Persoanã) care admirã ºi adoptã fãrã discernãmânt ºi cu orice preÞ tot ce este la modã."

 

@Lifestyle Am citit azi 2 topic-uri de pe bmwclub destul de mari si cred ca 10% din posturi sunt ale tale... sincer, nu trebuie sa postezi CHIAR MEREU, mai ales cand ai pretentia ca stii ce vorbesti si zici numa' balarii. Poate-ar trebui s-o lasi mai moale cu afirmatii gen "deh, soferii de passat se multumesc cu mai putin" sau cu facutul misto de oameni care au 20cp in minus fata de cat ai tu pe ditamai balena :D Stii cum se zice, putina modestie nu strica.

 

Si-uite asa mi-am facut inca 2 prieteni :twoup:

 

Hm, te inseli.

Nu vreau sa fiu la moda, vreau doar sa se faca diferenta intre cine ia o masina noua si cel ce ia o masina la second, impresionand ca si cum ar fi noua.

Tu sa fi linistit, atunci cand ma voi sui in BMW meu nou, nu ma va interesa nici de femei, nici de cei ce au modele superioare luate noi sau la second.

Nu am facut misto de nimeni in viata mea, imi pare rau daca crezi aceasta.

 

Masina asta e pe firma mea. Dupa vanzare trebuie sa platesc cam 3000 eur la stat impozit. Deci ajung sa dau inca odata banii pentru un seria 3. Daca

 

Pai fa-te si tu ca o vinzi in rate regim leasing...si factura se face pe ultima rata in valoare sa zicem de 1000 de euro.. si platesti TVA nesemnificativ, sau iti gasesti client pe care nu-l intereseaza de factura si faci factura la jumate de pret...

Sau poate a avut accident si ai vandut defapt epava la 3000 de euro.. etc. vezi tu contabil de treaba sa ai... restu nu conteaza

 

Am studii mai multe decat un contabil, iar ma laud... Masina a fost cumparata cu banii cash, ideea de leasing cade. Intr-adevar e o idee buna sa o vinzi unei persoane fizice cu o suma simbolica. Asculta-ma ca sunt in afaceri (modeste) de 12 ani. Garda numai sa vada Passat de 2 ani vandut cu 3000 de eur. Ma costa de nu face...

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea umila este ca acest topic este cel mai prost topic pe care l-am vazut vreodata pe acest forum...Am citit tot ce s-a scris si nu inteleg cum de toti BMW-istii ii fac jocul celui care l-a deschis si posteaza in continuare vis-a-vis de ideile domnului asc444 care vrea sa isi achizitioneze un BMW culmea culmilor:tocmai ptr consumul redus :P , ptr cate fete virgine sau nevirgine agata cu masina, ptr ca i-au trecut toate masinile de lux sau mai putin de lux prin garaj luate cash numai BMW nu, ptr ca s-a saturat de VW Passat care este cea mai buna masina ever(si chiar daca nu e chiar asa atunci macar mai buna decat un BMW :P ),ptr ca sa vada lumea ce masina noua si-a luat si cat a dat pe ea(in special femeile),"ca o incununare a banilor ce-i are acum",etc. :D Oricum nu inteleg de ce nu ramane la VW care este "placere pura,fan condus","mai de senzatie decat BMW-ul","este trasnet la condus","este pe firma lui",mai are unul"in familie b5,5(varianta anterioara de passat) din 2003","are studii mai mult decat un contabil" si in final:"e in afaceri (modeste) de 12 ani... :P Lasa-neeee,lasa-neeeeeeeeee!!!!!! :D NUMAI BA-LA-RII!!!Domnule asc444,aceste este un forum ptr posesorii si fanii BMW...D-aia se numeste"BMWClub"... :twoup: Permiteti-mi un sfat:reveniti printre noi cand veti fi posesorul unui BMW.NU ne mai plictisiti cu VW-ul,femeile,aspiratorul de femei,afacerile (modeste) de 12 ani,incununarea banilor ce ii aveti acum,etc! :D

 

P.S. :Mai bine nu va mai luati BMW:daca il luati doar ptr consum,s-ar putea sa fiti dezamagit,iar pe postul de aspirator de femei,iarasi s-ar putea sa fiti dezamagit,ptr ca daca nu va ajuta si fata si "stofa" BMW-ul nu are tratament ptr asa ceva. :twoup:

Sper sa nu mi-o luati in nume de rau... :)

 

Vorba lui Ice 2K:"Si uite-asa mi-am mai facut un prieten". ;)

Link to comment
Share on other sites

Ce tot aberati aici.. un 320d , 520d, 525d, consuma mai putin decat un passat 1,9 TDI, pe experimentate, nu teoretic, eu cu 525d 3 oanei + bagaje , pana in oradea adica 150 km, am consumat mai putin cu 2 L decat un passat 1,9 TDI 131 cp. 3 oameni + bagaje..
Link to comment
Share on other sites

Leonard daca si mondeo este peste passat atunci nu stiu ce sa zic........

 

ehe ,am ramas cu impresia vechiului passat care era tanc

toate testele comparative dau noul mondeo peste si chiar am mers cu unul de 140 cp , e super

Link to comment
Share on other sites

Ce tot aberati aici.. un 320d , 520d, 525d, consuma mai putin decat un passat 1,9 TDI, pe experimentate, nu teoretic, eu cu 525d 3 oanei + bagaje , pana in oradea adica 150 km, am consumat mai putin cu 2 L decat un passat 1,9 TDI 131 cp. 3 oameni + bagaje..

Te rog io, lasa-ne :twoup: Am un prieten cu 320d (alexrosiu aici pe forum) care a avut inainte un A4 1.9TDI 131CP. Ia intreaba-l pe el care mananca mai mult. La fel mai e cineva (driver_tdi il chema pe vwforum, aici are alt nick, nu mai tin minte exact) care a avut tot un A4 131CP si acum are un 525d. Intreaba-l si pe el.

Link to comment
Share on other sites

pt a strica putin ideea de passat B5 :twoup: acest model s-a facut pana in '99 ,dupa s-a facut facelift B6 pana in 2005

 

iar asta ultimul este B7

Nu prea. Facelift-ul a fost B5.5 iar cel nou este B6. Nu exista (inca) Passat B7.

 

 

Pt tiberiuenache: BMW RULES. Acum pot vorbi?

Edited by Ice_2k
Link to comment
Share on other sites

Parerea mea umila este ca acest topic este cel mai prost topic pe care l-am vazut vreodata pe acest forum...Am citit tot ce s-a scris si nu inteleg cum de toti BMW-istii ii fac jocul celui care l-a deschis si posteaza in continuare vis-a-vis de ideile domnului asc444 care vrea sa isi achizitioneze un BMW culmea culmilor:tocmai ptr consumul redus :P , ptr cate fete virgine sau nevirgine agata cu masina, ptr ca i-au trecut toate masinile de lux sau mai putin de lux prin garaj luate cash numai BMW nu, ptr ca s-a saturat de VW Passat care este cea mai buna masina ever(si chiar daca nu e chiar asa atunci macar mai buna decat un BMW :P ),ptr ca sa vada lumea ce masina noua si-a luat si cat a dat pe ea(in special femeile),"ca o incununare a banilor ce-i are acum",etc. :D Oricum nu inteleg de ce nu ramane la VW care este "placere pura,fan condus","mai de senzatie decat BMW-ul","este trasnet la condus","este pe firma lui",mai are unul"in familie b5,5(varianta anterioara de passat) din 2003","are studii mai mult decat un contabil" si in final:"e in afaceri (modeste) de 12 ani... :P Lasa-neeee,lasa-neeeeeeeeee!!!!!! :D NUMAI BA-LA-RII!!!Domnule asc444,aceste este un forum ptr posesorii si fanii BMW...D-aia se numeste"BMWClub"... :twoup: Permiteti-mi un sfat:reveniti printre noi cand veti fi posesorul unui BMW.NU ne mai plictisiti cu VW-ul,femeile,aspiratorul de femei,afacerile (modeste) de 12 ani,incununarea banilor ce ii aveti acum,etc! :D

 

P.S. :Mai bine nu va mai luati BMW:daca il luati doar ptr consum,s-ar putea sa fiti dezamagit,iar pe postul de aspirator de femei,iarasi s-ar putea sa fiti dezamagit,ptr ca daca nu va ajuta si fata si "stofa" BMW-ul nu are tratament ptr asa ceva. :twoup:

Sper sa nu mi-o luati in nume de rau... :)

 

Vorba lui Ice 2K:"Si uite-asa mi-am mai facut un prieten". ;)

 

Parerea ta ramane umila, precum ai scris. Eu sunt un gunoi, tu esti cel mai bun.

Am in buzunar bani destui sa cumpar orice BMW (seria 5 max), pe langa Passat vandut.

Abtine-te de la orice comentariu ce nu-l poti sustine.

Link to comment
Share on other sites

Pe acest forum nu intereseaza pe nimeni cati bani are si ce prosper om de afaceri este unul sau altul,domnule asc444.Se discuta strict vis-a-vis de BMW.Posturile dumneavoastra suna a papagalism... :D Fara suparare...Cand am citit primele posturi am crezut ca ati intrat aici cu intentii sincere si morale ptr a va informa de la posesori de BMW ce avantaje ati avea daca va achizitionati si dumneavoastra unul...Mai departe cu femeile,afacerile,banii pe care ii aveti,mai nou 100000 de mii de euro pe care o aveti tot timpul pusa de-o parte,proprietatile din centrul Devei,ce generatii de BMW va permiteti pe langa Passat-ul pe care il aveti deja,si alte"mii de masini pe care le-ati avut si le aveti" deja...papagalism... :twoup: O persoana cu "mai multe studii decat un contabil" si un prosper om de afaceri cum pretindeti ca sunteti nu intra pe un forum doar ptr a se lauda...asta da dovada de altceva... :) ...ceva ce este in floare la romani... :D Nu atiobservat ca deja ati plictisit? :D

 

P.S.:Nu a afirmat nimeni ca dumneavoastra ati fi vreun gunoi si eu nu stiu ce scula si nici macar nu s-a batut vreun apropo.Pur si simplu,incetati cu lauda ieftina si balariile!Iar discutii cu privire la VW gasiti pe un forum VW,aici este BMWClub in caz ca ati uitat... :twoup:

 

Cu respect

Link to comment
Share on other sites

Pe acest forum nu intereseaza pe nimeni cati bani are si ce prosper om de afaceri este unul sau altul,domnule asc444.Se discuta strict vis-a-vis de BMW.Posturile dumneavoastra suna a papagalism... :D Fara suparare...Cand am citit primele posturi am crezut ca ati intrat aici cu intentii sincere si morale ptr a va informa de la posesori de BMW ce avantaje ati avea daca va achizitionati si dumneavoastra unul...Mai departe cu femeile,afacerile,banii pe care ii aveti,mai nou 100000 de mii de euro pe care o aveti tot timpul pusa de-o parte,proprietatile din centrul Devei,ce generatii de BMW va permiteti pe langa Passat-ul pe care il aveti deja,si alte"mii de masini pe care le-ati avut si le aveti" deja...papagalism... :twoup: O persoana cu "mai multe studii decat un contabil" si un prosper om de afaceri cum pretindeti ca sunteti nu intra pe un forum doar ptr a se lauda...asta da dovada de altceva... :) ...ceva ce este in floare la romani... :D Nu atiobservat ca deja ati plictisit? :D

 

P.S.:Nu a afirmat nimeni ca dumneavoastra ati fi vreun gunoi si eu nu stiu ce scula si nici macar nu s-a batut vreun apropo.Pur si simplu,incetati cu lauda ieftina si balariile!Iar discutii cu privire la VW gasiti pe un forum VW,aici este BMWClub in caz ca ati uitat... :twoup:

 

Cu respect

 

Cu acelasi respect

Puteam scrie ca am si un BMW.

Dar, tinere, nu uita:

100000 de eur in banca

la 10 % pe an, iti dai seama numai de acolo cati bani am.

Nu ma laud

Ideea este sa-ti iei o masina ce dupa ce o cumperi nu te intereseaza.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.