Jump to content

Am comandat azi e92 - 320d


oSerX

Recommended Posts

bineinteles, dar am zis ceva mai simplu adica aproape zero efort!!! eu asa fac si este super ok

 

am si eu o solutie speciala pt piele, si am curat-o eu odata fara manusi si mi s-a uscat pielea de pe maini!! :twoup: de atunci am zis zero efort din partea mea!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pai cand iau masina iau si un set pentru curatat /intretinut piele ... np ... acum buba e ca astept sa vina ... masina e produsa dar nu e plecata din parcul din regensburg .... e gata de o saptamana .... astept inca .... de fapt cred ca o sa ma astepte ea pe mine ca eu plec in vacanta ....
Link to comment
Share on other sites

masina e sosita d ieri seara la mhs. Am incheiat formalitatile si sper ca pana marti sa o iau. Nu am vazut'o..nici nu prea am timp. Sotia mea a fost ieri seara. Am cateva poze...

 

Multumiri unui prieten bun de pe forum...pt tot... Tm

 

As prefera sa se inchida topicul..o sa deschid altul cu poze/impresii.

Edited by oSerX
Link to comment
Share on other sites

masina e sosita d ieri seara la mhs. Am incheiat formalitatile si sper ca pana marti sa o iau. Nu am vazut'o..nici nu prea am timp. Sotia mea a fost ieri seara. Am cateva poze...

 

Multumiri unui prieten bun de pe forum...pt tot... Tm

 

 

acum poti dormi linistit :twoup:

Link to comment
Share on other sites

:twoup: :twoup: :D

superba (mai putin jantele) .s-o stapaniti sanatosi si fara incidente!

 

 

proiectul pt jante e sa pun roti de iarna pe ele ...... si sa iau alte jante pt cauciucurile de vara .....

 

am optat pt rotile alea pt faptul ca au spitele rare si sunt bune pt iarna/zapada ....

 

 

... legat de pielea perforata ...... am un amic 330xd cu m-pachet . cutie automata si are piele perforataaaaa

Edited by oSerX
Link to comment
Share on other sites

eu presupun ca nu ai pielea perforata pe volan din cauza cutiei automate,nu stiu cum ar arata schimbatorul ala cu pielea perforata.

 

N-au legatura.

 

--------------------------------

 

Foarte frumoasa masina, s-o stapanesti sanatos!

 

pai atunci care e legatura? ca volanul M vine cu pielea de pe volan, maner frana de mana + schimbator cu logo M in piele perforata. ori e o greseala ori e din cauza cutiei automate, chiar nu vad altceva ce ar putea sa fie.

Link to comment
Share on other sites

volanele de M ar trebui sa aiba perforata pielea... cel putin la modelele de pana acum de E9...

 

chiar nu vad de ce al tau nu are tot la fel ...

 

:twoup:

 

in fine, sa o porti si sa te poarte sanatos !

 

nici la mine volanul de m nu are pielea perforata(e60), si cred ca mi-as dori sa fie asa

sa o stapanesti fara incidente!!!

Link to comment
Share on other sites

eu la seria 1- nu am pachet M doar optiunea de volan M si am volanul, frana de mana si schimbatorul cu piele perforata .... daca volanul e aceeasi calitate ca volanul M cu piele perforata ( adica sa fie moale, gros, si celelalte optiuni .... ) e ok ...... daca nu fac scandal ....

 

eu chiar nu am vazut masina ...... poate maine cand ma intorc de la predeal o sa ma duc sa ma uit ..... in fine ..... volanul sa fie cea mai mica problema ... dar ce ma uimeste, e ca toate masinile pe care le'am vazut cu optiunea m sau pachet m au piele peforata pe lateralele volanului ...

 

LE: volanul pare a fi volan M- e gros, in forma celui M ... pare a fi M ..... din ce ma uit pe poza acu'

Edited by oSerX
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.